fbpx
MARBLE, marmuro žvakidė, juoda, maža, TED SPARKS

17,50 

MARBLE, marmuro žvakidė, juoda, maža, TED SPARKS

 

Įneškite atmosferos ir jaukumo į savo namus su marmuro žvakide.

Žvakidė yra rankų darbo, pagaminta iš natūralaus marmuro, todėl kiekviena žvakidė yra unikali.

Prieinamumas: Liko 4

MARBLE, marmuro žvakidė, juoda, maža, TED SPARKS

 

Įneškite atmosferos ir jaukumo į savo namus su marmuro žvakide.

Žvakidė yra rankų darbo, pagaminta iš natūralaus marmuro, todėl kiekviena žvakidė yra unikali.

Marmuro ir elegantiško dizaino derinys puikiai atrodys bet kokiame interjere.

Pristatome rafinuotumo ir nesenstančios elegancijos įsikūnijimą – marmurinę žvakidę. Šios žvakidės sukurtos jūsų interjero erdvėms pagyvinti, savo švariomis linijomis įkūnija paprastumą ir atskleidžia natūraliam marmurui būdingą grožį, suteikdami jūsų namų interjerui rafinuotos prabangos.

 

Pagamintos kruopščiai atsižvelgiant į detales, pasižymi minimalistiniu dizainu, kuris puikiai dera prie įvairių interjero stilių. Nesvarbu, ar jūsų namai dvelkia moderniu prašmatnumu, klasikine prabanga, ar šiuolaikiniu žavesiu, šios žvakidės bus išskirtiniai elementai, nes lengvai padidins bet kurio kambario estetinį patrauklumą, suteiks išskirtinumo.

 

Marmuras, garsėjantis išskirtiniais raštais ir prabangiu patrauklumu, žvakidėse užima pagrindinę vietą. Kiekvienas kūrinys yra rankų darbo, pagamintas iš aukščiausios kokybės marmuro, todėl kiekvienas kūrinys yra unikalus. Natūralios akmens gyslos ir variacijos sukuria vizualų reginį, todėl kiekviena žvakidė yra unikalus šedevras, suteikiantis jūsų gyvenamajai erdvei charakterio ir rafinuotumo.

Mūsų marmurinių žvakidžių paprastos, tačiau rafinuotos linijos spinduliuoja santūrią eleganciją, kuri žavi akį. Jų universalumas neturi ribų, todėl jos puikiai tinka įvairiose vietose. Įsivaizduokite, kaip jos puošia jūsų valgomojo stalą, skleisdamos grakštumą ir žavesį intymių susitikimų metu. Įsivaizduokite, kokią ramią atmosferą jos sukuria jūsų gyvenamajame kambaryje, lengvai papildydamos esamą dekorą ir skleisdamos švelnią, malonią šviesą.

 

Be estetinio žavesio, žvakidės sukurtos taip, kad būtų funkcionalios ir praktiškos. Tvirtas pagrindas užtikrina stabilumą, patikimai laikydamas mėgstamas žvakes, todėl galėsite mėgautis saugiu ir kerinčiu apšvietimu. Dėl grožio ir funkcionalumo dermės mūsų žvakidės yra privalomas jūsų namų priedas.

 

Be to, gamybos procese pirmenybė teikiama tvarumui. Mūsų įsipareigojimas laikytis ekologiškos praktikos užtikrina, kad kiekvienas marmuro žvakidė būtų pagamintas atsakingai, sumažinant poveikį aplinkai ir laikantis aukščiausių meistriškumo standartų. Rinkdamiesi mūsų gaminius ne tik pagerinsite savo namų interjerą, bet ir paremsite įsipareigojimą kurti ekologiškesnę ir tvaresnę ateitį.

Pasitikėkite marmurinių žvakidžių puošnumu ir rafinuotumu, kad savo gyvenamąsias erdves paverstumėte prabangos oaze arba tai taip pat gali būti puiki dovanos idėja. Pasimėgaukite nesenstančiu natūralaus marmuro grožiu, džiaukitės jo elegancija ir grakštumu, kuris pranoksta tendencijas ir išlaiko laiko išbandymą.

 

Pajuskite šių išskirtinių žvakidžių žavesį ir pamatykite, kaip paprastos jų linijos ir natūrali medžiaga išryškina jūsų interjero erdves. Pakylėkite savo namus, pasitelkdami kerintį marmuro grožį ir suteikdami rafinuotos prabangos kiekvienam kampui.

 

Nušvieskite savo namus elegancija ir stiliumi – susipažinkite su mūsų marmurinių žvakidžių kolekcija ir atraskite tobulą daiktą, įkūnijantį rafinuotumą, meistriškumą ir natūralioms medžiagoms būdingą žavesį. Jau šiandien paįvairinkite savo interjero erdves santūria marmurinių žvakidžių prabanga.

Medžiagos

Marmuras

Spalva

Balta

Matmenys

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

MARBLE, marmuro žvakidė, juoda, maža, TED SPARKSMARBLE, marmuro žvakidė, juoda, maža, TED SPARKS
17,50 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top