fbpx
LIVSLYST Metalinė Gertuvė, 175 ml, plienas, ruda, LARS NYSOM

25,00 

LIVSLYST Metalinė Gertuvė, 175 ml, plienas, ruda, LARS NYSOM

Livslyst įkūnija LARS NYSØM dvasią ir filosofiją- geras dizainas, praktiškumas ir estetika. Tai stilingas kompanionas, su kuriuo galėsite mėgautis gyvenimu, kad ir kur nuvestų jūsų kelias. Ši gertuvė (“fleškutė”) yra optimalios 175 ml talpos, o svarbiausiai – puikiai telpa nešiotis kišenėje.

PRIVALUMAI

  • Kompaktiška ir lengva
  • 100 % apsaugotas nuo pratekėjimo
  • Pridedamas pripildymo piltuvėlis
  • Nuimama eco odos įmautė (patogu plaunant)
  • Puikiai tinka dovanoms

175 ml gertuvė – rafinuotumo ir stiliaus įsikūnijimas, yra puikus palydovas tiems, kurie ieško diskretiško ir elegantiško būdo mėgautis mėgstamais gėrimais. Šie elegantiški indai, pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno, suteikia neprilygstamą komfortą ir patogumą. Dėl švelnaus, vėsaus metalo prisilietimo rankoje ir ergonomiško dizaino gurkšnojimas tampa malonumu.

Metalinės kolbos išsiskiria savo universalumu. Šie indai idealiai tinka nešiotis ir mėgautis mėgstamais gėrimais, ypač kai esate žvarbesniu metų laiku gryname ore. Dėl jų elegantiškos, minimalistinės išvaizdos ir patvarumo jie yra puikus pasirinkimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms.

Metalinės gertuvės – tai ne tik naudingumas, bet ir unikali bei apgalvota dovanos idėja. Nesenstantis šių flakonų žavesys kartu su asmeniniu graviravimu ar pritaikymu paverčia juos įsimintinais dėkingumo ženklais. Nesvarbu, ar švenčiate svarbų įvykį, ar tiesiog rodote savo prielankumą, dovanodami metalinę kolbą parodysite, kad vertinate ir stilių, ir turinį.

Pasaulyje, kuriame patogumas dera su klase, vyrauja metalinės gertuvės, kurios yra patogus ir rafinuotas būdas mėgautis gėrimu ir puiki dovanos idėja tiems, kurie jums brangūs.

 

DĖMESIO! VALYMAS.

Plaukite nuėmus eco odos įmautę.

Prieinamumas: Liko 2

Medžiagos

Nerūdijantis plienas, eco oda

Priežiūra

Galima plauti nuėmus eco odos įmautę.

Talpa

175 ml

Matmenys

Gamintojas

Lars Nysom, Austrija

LIVSLYST Metalinė Gertuvė, 175 ml, plienas, ruda, LARS NYSOMLIVSLYST Metalinė Gertuvė, 175 ml, plienas, ruda, LARS NYSOM
25,00 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top