fbpx
L’ÉPICURIEN kvepianti žvakė, SAINTS ESPRITS

14,25 

Sale!

L’ÉPICURIEN kvepianti žvakė, SAINTS ESPRITS

Kai jis palieka stalą,  dvelkia rūkymo kambario užuomina ir nerolio gaiva. Saulėtas, mylintis gyvenimą, jis yra pasirengęs priimti visus siūlomus malonumus, o jo paties norai yra vienintelė riba, kurią reiks arba nereiks peržengti.

Rankų darbo žvakė, pagaminta Normandijoje iš 100% natūralaus augalinio vaško ir kvepalų iš Graso.

Gamintojo Saints Esprits kvepiančios žvakes yra prabangus ir elegantiškas pasirinkimas, kuris pridės jaukumo ir atmosferos jūsų namuose ar specialioje progai. Šios žvakes yra rankų darbo ir gaminamos iš aukštos kokybės ingredientų, kurie užtikrina jų ilgalaikį degimą ir malonų aromatą.

Kiekviena L’ÉPICURIEN kvepianti žvakė yra unikali ir turės skirtingą aromatą, kad atitiktų jūsų skonį ir nuotaiką. Gausite pasirinkimą tarp vaisinių, gėlių, medžių ir kitų natūralių aromatų, kurie suteiks jūsų erdvei ypatingą žavesį.

Sants Esprits kvepiančios žvakes puikiai tinka kaip dovana jūsų artimiesiems ar draugams. Jos ateina prabangioje dezutėje, kurią galite pasirinkti pagal savo pageidavimus, todėl tai idealus dovanų pasirinkimas įvairioms progoms.

Šios L’ÉPICURIEN kvepiančios žvakės ne tik sukuria malonų kvapą, bet ir prideda jaukumo jūsų namams. Leiskite “Saints Esprits” kvepiančioms žvakėms paversti jūsų erdvę ypatinga vieta, kur galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis subtilia aromatine magija.

Skaidraus stiklo indas neužgožia degančios liepsnos, taip atsiranda dar daugiau jaukumo ir šilumos.

Daili pakuotė palengvina pakavimą, jeigu tai bus dovana. 

Leisk sau pasinerti į užliejančių kvapų ir minčių jūrą, atsipalaiduok ir pamilk naujai atrastus pojūčius.

PATARIMAS. Kuomet nedegini kvepiančios žvakės patartina ją uždengti stikliniu gaubtu, tokiu būdu jos skleidžiamas aromatas ilgiau ir išraiškingiau pasklis tavo namuose.

 

DĖMESIO! 

Deginant žvakes privalu laikytis šių saugumo taisyklių:

  • Nestatyti žvakių šalia lengvai užsiliepsnojančių daikų.
  • Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Prieš išeinant iš patalpos užgesinti žvakes ir įsitikinti, kad knatas nesmilksta.

* Laikyti žvakes vaikams ir gyvünams nepasiekiamoje vietoje.

* Žvakes deginti išvėdintoje, bet be skersvejų patalpoje. Taip galima išvengti nelygaus degimo, suodžių, vaško varvėjimo. Skersvejai pavojingi, nes gali nupusti liepsnos kibirkštį

ir sukelti gaisrą.

  • Žvakes deginti ant stabilaus, karščiui atsparaus paviršiaus.
  • Į tirpstantį vašką nemesti nudegusio knato, degtukų ir panašiai.
  • Nedeginti žvakių šalia galinčių užsiliepsnoti daiktų: užuolaidų, kilimo, knygų ir kitų daiktų.Laikyti degančias žvakes toliau nuo judančių  žmonių, kadangi neapdairiai pasilenkus ar

papütus vėjui gali užsidegti drabužiai ar plaukai.

Neliesti ir nenešioti degančios žvakės.

  • Neleisti liepsnai siekti indo kraštų – jis gali trūkti. Nedeginti žvakės suskilusiame ar kitaip pažeistame inde.
  • Deginant daugiau nei vieną žvakę, palikti bent 10cm tarpą tarp dviejų žvakių. Dėl karščio nuo vienos žvakės liepsnos gali susidaryti kylančio oro srovė ir šalia esanti žvakė ims nelygiai degti, gali pradèti tirpti kitos žvakės sienelės.
  • Žvakes geriausia užgesinti ne užpučiant, o specialiu gaubtuvėliu, kadangi pučiant vaškas gali išsilieti arba per stipriai paputus galite aptaškyti šalia esančius daiktus.

Prieinamumas: Liko 1

Kvapas

Tabakas, Neroli, Dūmas, Vaisiai

Gamintojas

Saints Esprits, Prancūzija

L'ÉPICURIEN kvepianti žvakė, SAINTS ESPRITSL’ÉPICURIEN kvepianti žvakė, SAINTS ESPRITS
14,25 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top