fbpx
LAŠAI vaza, 14x16cm, ShiShi

14,90 

Kodas SHI53203 Kategorijos , , Tags , , ,

LAŠAI vaza, 14x16cm, ShiShi

Žalsvai mėlyna keramikinė vaza LAŠAI yra puikus interjero dekoro elementas, kuris suteiks jūsų namams harmonijos ir jaukumo. Šios vazos forma primena lašą, o spalva yra subtili ir elegantiška. Vaza nėra labai didelė, todėl ji puikiai tinka bet kokiam kambariui.

Pagaminta iš aukštos kokybės molio, kuris yra apdirbtas tradiciniais keramikos būdais. Vazos paviršius su iškilimais, o spalva yra pasiekta naudojant natūralius dažus.

Vaza gali būti naudojama tiek gėlėms, tiek kitiems dekoratyviniams elementams laikyti. Ji gali būti dedama ant stalo, lentynos ar spintelės. Vazos forma ir spalva puikiai derės su įvairais interjero stiliais.

Ji yra lengvai prižiūrima. Paviršių reikia valyti sausu minkštu skudurėliu. Jei vaza yra labai nešvari, ją galima plauti šiltu vandeniu ir muilu, stenkitės nenaudoti ploviklių su abrazyvinėmis dalelėmis.

Štai keletas idėjų, kaip galima ją panaudoti:

  • Pamerkite nedidelę puokštę gėlių. Gėlės gali būti įvairių spalvų, tačiau jos turėtų derėti prie vazos spalvos.
  • Laikykite prieskonines žoleles. Jos gali būti šviežios arba džiovintos. Šviežias žoles galite keisti kas kelias dienas, o džiovintas žoles galite laikyti vazoje keletą mėnesių.
  • Vazą galite naudoti kaip dekoratyvinį elementą. Jos paviršių galite papuošti įvairiais dekoratyviniais elementais, tokiais kaip karoliukai, akmenukai ar kiti papuošalai.

Žalsvai mėlyna keramikinė vaza yra puikus būdas papuošti jūsų namus ir sukurti jaukumo bei harmonijos atmosferą.

Idealus pasirinkimas vienam žiedui ar kelioms sausoms žolelėms, kai norisi tikrai neperkrauti interjero, bet tiesiog išryškinti akcentus.

Prieinamumas: Liko 1

Matmenys

Medžiagos

Keramika

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

ShiShi, Estija

LAŠAI vaza, 14x16cm, ShiShiLAŠAI vaza, 14x16cm, ShiShi
14,90 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top