fbpx
LAPĖ puodelis 415ml, porc., Charlotte Nicolin

29,95 

LAPĖ puodelis 415ml, porc., Charlotte Nicolin

Mėgaukis mėgstamu gėrimu iš mūsų gražių puodelių su gyvūnų motyvais. Šie puodeliai neabejotinai suteiks asmeninį akcentą tavo pusryčiams ar popietinei pertraukai. Palepink save arba padovanok mylimam žmogui. Prie kiekvieno puodelio pridedama atskira dėžutė. Puodelį puošia mieganti LAPĖ, kuri suteiks dar daugiau papildomo skonio tavo mėgstamiems gėrimams.

LAPĖ puodelis – tai stilingas ir išskirtinis indas, kuris puikiai tiks mėgstamiems gėrimams. Jis pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, todėl yra tvirtas ir ilgaamžis.

Puodelio talpa yra 415 ml, jame tilps didelis puodelis kavos ar arbatos. Klasikinė ir aptaki forma, tačiau jį puošia nuotaikingas lapės motyvas. Lapės yra dažnas prancūzų tautos dekoras, kuris simbolizuoja laisvę ir išmintį.

Porcelianas yra aukštos kokybės keramikos rūšis, kuri yra žinoma dėl savo tvirtumo, ilgaamžiškumo ir estetinės išvaizdos. Atsparus karščiui ir dūžiams, todėl yra puikus pasirinkimas indams, kurie bus naudojami kasdien.

LAPĖ puodelis – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško stilingo ir išskirtinio indo mėgstamiems gėrimams. Jis yra tvirtas ir ilgaamžis, todėl tarnaus jums daugelį metų.

Kaulinis porcelianas yra žinomas dėl savo lengvo svorio ir permatomos pieno baltumo spalvos. Prieš pradedant naudoti lipduką dekoravimui, puodelis iš žaliavos iki galutinio produkto išdeginamas du kartus. Šio proceso metu lipdukas, kuriame yra Šarlotės motyvas, susilieja su kūrinio glaistu. Lipdukai paprastai gaminami 4–9 skirtingomis spalvomis.

Dviejų išdeginimų procesas daro šį porcelianą tvirtesnį ir atsparesnį įtrūkimams nei paprastas porcelianas.

 

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS

Atsparus karštiems gėrimams

Galima naudoti mikrobangų krosnelėje

Galima plauti indaplovėje

Prieinamumas: Liko 7

Talpa

415 ml

Medžiagos

Kaulinis porcelianas

Matmenys

LAPĖ puodelis 415ml, porc., Charlotte NicolinLAPĖ puodelis 415ml, porc., Charlotte Nicolin
29,95 

Prieinamumas: Liko 7

Scroll to Top