fbpx
LAGOM pipirų, druskos malūnėliai, 2 vnt., plienas, LARS NYSOM

49,00 

LAGOM pipirų/druskos malūnėliai, 2 vnt., plienas, Lars Nysom

Kalbant apie prieskonius ir dizainą, didžiausia dorybė yra saikas. Turint tai omenyje, Lagom druskos ir pipirų, prieskonių malūnėliai atranda tinkamą pusiausvyrą tarp paprastumo ir funkcionalumo. Ne per daug, ne per mažai. Tik tiek, kiek reikia – teisingai.

Malūnėlis taps tavo virtuvės, valgomojo dekoro elementu. Minimalistinis, bet ypatingai funkcionalus dizainas – rupumą reguliuojantis malimo mechanizmas, skaidraus akrilo druskos, pipirų ar kitų prieskonių talpa, dangtelis malūnėlio apačioje – leis išvengti trupinių ir netvarkos ant darbastalių. 

Gaminant maistą dažnai rankos būna šlapios ir tuomet būna sunku pasinaudoti malūnėliu. Bet šie, LAGOM pipirų, druskos, prieskonių malūnėliai yra padengti matiniais dažais, todėl jie neslysta iš rankų, jais patogu naudotis, jų nereikia slėpti stalčiuose ar spintelėse, nes jie išsiskiria savo puikiu dizainu.

Šių malūnėlių spalvinė gama leidžia rinktis ir priderinti tau patį tinkamiausią – juoda, balta, kreminė, rusva, žalsva, rausva, plieno. Renkantis malūnėlį gali naudotis kontrasto arba tos pačios spalvos principą. Ne tik druskos, pipirų malūnėliai tau pasitarnaus kasdienėje maisto ruošoje, bet ir kavos malūnėliai. Nes šis gamintojas tau siūlo priderinti prie virtuvės interjero ir puikius kavos pupelių malūnėlius, kurie taip pat yra įvairių spalvų, mechaninio veikimo ir juos lengva transportuoti netgi tau atostogaujant, keliaujant į gamtą, sodybą ar kitur.

Pagrindiniai bruožai:

  • 2 dalių prieskonių malūnėlių rinkinys.
  • Aukščiausios kokybės keramikinis malūnėlis, puikiai tinkantis druskai, pipirams ir kitiems prieskoniams, pvz., čili, malti.
  • Rankiniu būdu reguliuojamas malimo lygis nuo smulkaus iki stambaus.
  • Lengvai nuimamas viršutinis dangtelis leidžia patogiai papildyti.
  • Itin didelė prieskonių kamera.
  • Inovatyvus, nuo trupinių apsaugantis dangtelis apsaugo nuo prieskonių likučių ant paviršių.
  • Galimas unikalus spalvų diapazonas.
  • Ekologiška pakuotė: idealiai tinka kaip dovana.

DĖMESIO! VALYMAS.

Išorėje: purvo dėmes nuvalykite sausu skudurėliu.

Viduje: ištuštinkite malūnėlį ir vėl užpildykite sausais ryžiais. Ryžių grūdus sumalkite per malūną, kad išvalytumėte prietaisą. Ryžiai ištirpdo prieskonių likučius ir sugeria skonius.

Bendra informacija: Neplaukite indaplovėje ir venkite drėgmės viduje.

Išankstinis užsakymas

Kiekis

2

Spalva

Plieno

Matmenys

Medžiagos

Nerūdijantis plienas,
Keraminis malūnėlis,
Akrilo stiklas,
Aliuminis.

Priežiūra

Išorę valyti drėgna šluoste.

Gamintojas

Lars Nysom, Austrija

LAGOM pipirų, druskos malūnėliai, 2 vnt., plienasLAGOM pipirų, druskos malūnėliai, 2 vnt., plienas, LARS NYSOM
49,00 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top