fbpx
Kvepianti palmių vaško žvakė, Aromatic 89

35,95 

Kvepianti palmių vaško žvakė, Aromatic 89

 

Nuo žvaigždėto dangaus ramybės iki jaukių vakaro pokalbių – Aromatic 89 sukurtos palmių vaško žvakės pripildys tavo namus ne tik išskirtiniais aromatais, bet ir šiluma.

Kvepianti palmių vaško žvakė, Aromatic 89

 

Nuo žvaigždėto dangaus ramybės iki jaukių vakaro pokalbių – Aromatic 89 sukurtos palmių vaško žvakės pripildys tavo namus ne tik išskirtiniais aromatais, bet ir šiluma.

Romantikos kupina aistra, jaukumo gausi vakarienė ar ramybės pripildyta atmosfera – visa tai yra sukuriama žvakių liepsnos apsuptyje.

Rankų darbo žvakės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės natūralaus palmių vaško ir kruopščiai išlietos į prabangų stiklinį indelį. Išsirinktas kvapas yra akompanuojamas jam priskirtos spalvos, kuri gali būti šviesi, tamsi ar kūno. Tolygus žvakės degimas yra papildytas aromatingos liepsnos šokiu, kuris savo ramybe bei dvelksmu atpalaiduos po visų dienos įvykių.

Kad žvakių kuriami potyriai galėtų tave džiuginti ne tik šiandien, bet ir ateinančiomis dienomis, rekomenduojame ją deginti ne ilgiau kaip 3-4 valandos.

Svarbu, kad dagtis nebūtų ilgesnė nei 1 cm, o užpūsta žvakė būtų išvalyta nuo atsiradusių šiukšlių. Jei pastebite, kad liepsna susilpnėjo ir skleidžiami aromatai nebėra tokie ryškūs, tai siūlome žvakę užgesinti ir leisti vaškui sustingti iš naujo. Parfumuotos žvakės išsirinktas kvapo ir spalvos derinys išryškins tavo įsimintiną vakarą!

Palmių vaško žvakė, Aromatic 89

Palmių vaško žvakės trumpai:
Žvakė stikliniame juodos spalvos indelyje
Kiekvienas kvapas yra akompanuojamas jam priskirtos spalvos: šviesi, tamsi ar kūno
Sukurta iš natūralaus palmių vaško
Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas
Užpūtus žvakę, svarbu ją išvalyti nuo atsiradusių šiukšlių
Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: 13,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol, ISO GAMMA SUPER, Linalool, Benzyl salicylate, 7-hydroxycitronellal, Linalyl acetate, 2h-1-Benzopyran-2-One.

Dėmesio: Laikyti žvakę ant karščiui atsparaus padėklo, kuris sulaikytų vašką, jei jis išbėgtų. Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Dagtis negali būti ilgesnė nei 1 cm. Nestatyti degančios žvakės šalia degių daiktų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenešioti degančios žvakės. Nestatyti degančios žvakės ant skersvėjo. Žvakę gesinti specialiu gaubtuvėliu. Nepalikti žvakės ant tiesioginių saulės spindulių. Žvakę deginti ne ilgiau kaip 3-4 valandas. Rekomenduojame sudeginti žvakes per 12 mėnesių.

Kvapas

Blue Nightingale (Elite) – bergamotės citrina, avietė, karamelė, apelsinas, pakalnutė, jazminas, cinamonas, vanilė, muskusas, kašmeranas., Dore (Elite) – karamelė, apelsinas, melionas, laimas, kartusis apelsinas, žaliųjų lapų natos, greipfrutas, našlaitė, rožė, levanda, altasis muskusas, gintaras, pačiulis, Infinity flow (Elite) – laimas, citrina, tuberoza, citrina, jazminas, vilkdalgis, kava, migdolas, šokoladas, gintaras, miško natos., Majesty (Elite) – mandarinas, apelsinas, kinkanas, juodųjų serbentų lapai, pakalnutė, jazminas, abrikosas, sandalmedis, gintaras, vanilė, baltasis muskusas., Old Million (Elite) – greipfrutas, citrina, apelsinas, mėta, muskato riešutas, jazminas, gvazdikas, cinamonas, gintaras, pačiulis, gyvūninės kilmės muskusas.

Matmenys

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

kvepianti zvake aromatic 89Kvepianti palmių vaško žvakė, Aromatic 89
Scroll to Top