fbpx
Kvepianti palmių vaško žvakė (apvali), 100 val., Aromatic 89

23,00 

Kvepianti palmių vaško žvakė (apvali), 100 val., Aromatic 89

 

Nuo žvaigždėto dangaus ramybės iki jaukių vakaro pokalbių – Aromatic 89 sukurtos palmių vaško žvakės pripildys tavo namus ne tik išskirtiniais aromatais, bet ir šiluma.

Kvepianti palmių vaško žvakė (apvali), 100 val., Aromatic 89

 

Nuo žvaigždėto dangaus ramybės iki jaukių vakaro pokalbių – Aromatic 89 sukurtos palmių vaško žvakės pripildys tavo namus ne tik išskirtiniais aromatais, bet ir šiluma.

Romantikos kupina aistra, jaukumo gausi vakarienė ar ramybės pripildyta atmosfera – visa tai yra sukuriama žvakių liepsnos apsuptyje.

Rankų darbo žvakės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės natūralaus palmių vaško. Tolygus žvakės degimas yra papildytas aromatingos liepsnos šokiu, kuris savo ramybe bei dvelksmu atpalaiduos po visų dienos įvykių.

Išskirtiniai aromatai, šiluma ir ramybė – tai savybės, kuriomis pasižymi mūsų rankų darbo žvakės iš natūralaus palmių vaško. Kiekviena pagaminta žvakė yra įsodrinta aukščiausios kokybės kvapais. „Magic Forest“ – bergamotės, cinamono ir baltojo muskuso aromatų šokiu; „With you“ – greipfrutų, maumedžio ir šiltojo santalo dvelksmu; „Memories“ – bergamotės, gvazdikėlių ir baltojo muskuso draugysteKlasikinės kolekcijos žvakės yra baltos spalvos, 7,5×7,5×20 cm.

Visa tai tam, kad galėtumėte pagal savo poreikius susikurti išskirtinį vakarą žvakių šviesoje. Blizgantys kristalo efektai pridės žaismingumo Jūsų namų interjerui, o tolygus liepsnos degimas užhipnotizuos savo skleidžiama ramybe. Kad žvakių kuriami potyriai galėtų Jus džiuginti ne tik šiandien, bet ir ateinančiomis dienomis, rekomenduojame ją deginti ne ilgiau kaip 3-4 valandas. Svarbu, kad dagtis nebūtų ilgesnė nei 1cm, o užpūsta žvakė būtų išvalyta nuo atsiradusių šiukšlių.

Jei pastebite, kad liepsna susilpnėjo ir skleidžiami aromatai nebėra tokie ryškūs, tai siūlome žvakę užgesinti ir leisti vaškui sustingti iš naujo. Parfumuota žvakė yra supakuota minimalistinio dizaino baltos spalvos dėžutėje, o sirinktas aromatas praturtins Jūsų vakarą išskirtiniais potyriais!

 

Mūsų palmių vaško žvakės trumpai:
Apvalios formos žvakė
Dydis 7,5 × 7,5 x 20 cm
Baltos spalvos
Sukurta iš natūralaus palmių vaško
Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas
Žvakę deginti ne ilgiau kaip 3-4 valandos
Dagtis negali būti ilgesnė nei 1cm
Užpūtus žvakę, svarbu ją išvalyti nuo atsiradusių šiukšlių
Jei liepsna susilpnėjo, rekomenduojame žvakę užpūsti ir leisti vaškui sustingti iš naujo
Pagaminta Lietuvoje.

Dėmesio:

Laikyti žvakę ant karščiui atsparaus padėklo, kuris sulaikytų vašką, jei jis išbėgtų.

Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Dagtis negali būti ilgesnė nei 1 cm.

Nestatyti degančios žvakės šalia degių daiktų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Nenešioti degančios žvakės. Nestatyti degančios žvakės ant skersvėjo.

Žvakę gesinti specialiu gaubtuvėliu. Nepalikti žvakės ant tiesioginių saulės spindulių.

Žvakę deginti ne ilgiau kaip 3-4 valandas. Rekomenduojame sudeginti žvakes per 12 mėnesių.

Kvapas

Magic Forest – anyžiai, ciklamenai, bergamotės, vanilės žiedai, cinamonas, šafranas, prancūziška vanilė, neroli, baltasis muskusas, karališkasis gintaras, šiltasis santalas, pačiulis., Memories – anyžiai, ciklamenai, bergamotė, ylang-ylang, gvazdikėliai, apelsinmedis, šafranas, pačiulis, santalas, baltasis muskusas, karališkasis gintaras, Burbono vanilė., With You – bergamotė, greipfrutas, rožiniai pipirai, kvapusis kanaris, šafranas, maumedis, prieskoninės natos, vetiverijos, šiltas santalas, tabakas ir Toskanos oda.

Medžiagos

Palmių vaškas

Degimo laikas

Apie 100 valandų

Matmenys

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

Kvepianti-palmiu-vasko-zvake-apvali-100-val.-Aromatic-89Kvepianti palmių vaško žvakė (apvali), 100 val., Aromatic 89
Scroll to Top