fbpx
Kvepianti palmių vaško žvakė, 100 val., Aromatic 89

37,90 

Kvepianti palmių vaško žvakė, 100 val., Aromatic 89

 

Nuo žvaigždėto dangaus ramybės iki jaukių vakaro pokalbių – Aromatic 89 sukurtos palmių vaško žvakės pripildys tavo namus ne tik išskirtiniais aromatais, bet ir šiluma.

Kvepianti palmių vaško žvakė, 100 val., Aromatic 89

 

Meilė, šiluma ir atvirumas – tai savybės, kurias simbolizuoja apskritimo forma.

Turėdami tai omenyje, savo rankomis sukūrėme apvalios formos žvakes iš natūralaus palmių vaško ir įsodrinome jas aukščiausios kokybės kvapais. Blizgantys kristalo efektai pridės žaismingumo Jūsų namų interjerui, o tolygus liepsnos degimas užhipnotizuos savo skleidžiama ramybe.

Išsirinktas kvapas yra akompanuojamas jam priskirtos spalvos, kuri gali būti šviesi, tamsi ar kūno. Kad žvakių kuriami potyriai galėtų Jus džiuginti ne tik šiandien, bet ir ateinančiomis dienomis, rekomenduojame ją deginti ne ilgiau kaip 3-4 valandos. Svarbu, kad dagtis nebūtų ilgesnė nei 1cm, o užpūsta žvakė būtų išvalyta nuo atsiradusių šiukšlių. Jei pastebite, kad liepsna susilpnėjo ir skleidžiami aromatai nebėra tokie ryškūs, tai siūlome žvakę užgesinti ir leisti vaškui sustingti iš naujo. Parfumuota žvakė yra supakuota stilingoje juodos spalvos dėžutėje, o išsirinktas spalvos bei kvapo derinys pripildys Jūsų vakarą išskirtinių potyrių!

Mūsų palmių vaško žvakės trumpai:
Apvali formos žvakė
Dydis 7,5 x 7,5 x 20 cm
Degimo laikas apie 100 val.
Sukurta iš natūralaus palmių vaško
Užpūtus žvakę, svarbu ją išvalyti nuo atsiradusių šiukšlių
Jei liepsna susilpnėjo, rekomenduojame žvakę užpūsti ir leisti vaškui sustingti iš naujo
Supakuota juodoje stilingoje dėžutėje
Pagaminta Lietuvoje.

Dėmesio

Laikyti žvakę ant karščiui atsparaus padėklo, kuris sulaikytų vašką, jei jis išbėgtų.

Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Dagtis negali būti ilgesnė nei 1 cm.

Nestatyti degančios žvakės šalia degių daiktų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Nenešioti degančios žvakės. Nestatyti degančios žvakės ant skersvėjo. Žvakę gesinti specialiu gaubtuvėliu.

Nepalikti žvakės ant tiesioginių saulės spindulių. Žvakę deginti ne ilgiau kaip 3-4 valandas. Rekomenduojame sudeginti žvakes per 12 mėnesių.

Kvapas

By Design (Elite) – juodieji serbentai, bergamotė, obuolys, ananasas, rožė, jazminas, sodinė briedragė, muskusas, gintaras, vanilė., Infinity flow (Elite) – laimas, citrina, tuberoza, citrina, jazminas, vilkdalgis, kava, migdolas, šokoladas, gintaras, miško natos., Inoop (Elite) – slyva, bergamotė, obuolys, cinamonas, gvazdikėliai, gvazdikas, snaputis, muskusinė vanilė, kedro mediena, gintaras., Instinct (Elite) – apelsinas, kartusis apelsinas, eukaliptas, greipfrutas, aštrusis pipiras, levanda, rozmarinas, čiobrelių aliejus, gintaro muskusas, kedras, pačiulis., Old Million (Elite) – greipfrutas, citrina, apelsinas, mėta, muskato riešutas, jazminas, gvazdikas, cinamonas, gintaras, pačiulis, gyvūninės kilmės muskusas.

Medžiagos

Palmių vaškas

Degimo laikas

Apie 100 valandų

Matmenys

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

Kvepianti-palmiu-vasko-zvake-100-val.-Aromatic-89Kvepianti palmių vaško žvakė, 100 val., Aromatic 89
Scroll to Top