fbpx
KVADRANT stiklinės, 350 ml, 4 vnt., BODUM

29,90 

KVADRANT stiklinės, 350 ml, 4 vnt., BODUM

Paprastos, stilingos ir minimalistinės KVADRANT stiklinės kasdienius gėrimus paverčia tikrais brangakmeniais. Šios unikalios BODUM kompanijos stiklinės buvo sukurtos 1992 m. Niujorko modernaus meno muziejui (MoMA) ir puikiai dera su nesenstančiu dizainu ir ypatingu funkcionalumu. Jų dizainas išlieka aktualus visada ir dera įvairiausiuose intrjeruose bei stilistikose.

Iš karščiui atsparaus borosilikatinio stiklo pagamintos KVADRANT stiklinės yra idealus indas karštiems ir šaltiems gėrimams, pradedant sultimis, alumi ir atšaldytu vynu, baigiant kava, arbata ir karšta kakava.

Tvirti stiklai yra labai lengvi ir gali atlaikyti daugybę plovimų indaplovėje, neprarandant skaidrumo ir blizgesio. Jie taip pat gali atlaikyti orkaitės ir mikrobangų krosnelės kaitrą. Be to, dėl unikalios formos juos galima dėti vienas į kitą, todėl juos lengva laikyti.

 

Pagrindinės savybės ir privalumai

  • Unikalios stiklinės, sukurtos Niujorko modernaus meno muziejui.
  • Pagaminta iš karščiui atsparaus borosilikatinio stiklo.
  • Tinka karštiems ir šaltiems gėrimams.
  • Sudedami į vieną, kad būtų patogu laikyti.
  • Tinka indaplovėms, mikrobangų krosnelėms ir orkaitėms.
  • Galima įsigyti įvairių dydžių.

Naudojimas ir priežiūra

Prieš naudojant pirmą kartą, stiklines išplauk šiltu muiluotu vandeniu ir gerai išdžiovink. Vėlesniam naudojimui stiklines plauk ir išdžiovink rankomis arba įdėkite į indaplovę. KVADRANT stiklines taip pat galima naudoti orkaitėje ir mikrobangų krosnelėje.

Neturime

Talpa

0,35 l

Kiekis

4 vnt.

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas

Naudojimas

Galima naydoti mikro bangų krosnelėje

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

Scroll to Top