fbpx
Kavos pupelės Papua New Guinea ELIMBARI, CROOKED NOSE&COFFEE STORIES

8,00 15,00 

Kavos pupelės Papua New Guinea ELIMBARI, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Skonio natos:
POMELO, MUSKATAS, ŠOKOLADAS, TABAKAS

Plačiau apie kavą:

Ieškodami tvirtos, sunkios, pikantiškos kavos radome ELIMBARI. Šios egzotiškos pupelės auga Papua Naujosios Gvinėjos CHUAVE regione esančiose mažuose ūkiuose, kurie primena jaukias vietinių sodybas. Tai vienintelė kava, kurią sau leidžiame skrudinti itin tamsiai. Tikime, kad būtent taip skrudintos ELIMBARI pupelės parodo tikrąjį savo veidą. Mūsų nosys džiaugiasi karčia pomelo žievelės, muskato, gvazdikėlių, juodo šokolado, muskato, tabako puokšte. kaip, tai karčiausias natas turintis mūsų kava. Šią kavą dažnai lyginame ir su žemo dažnio garsais, kurių kiekvienoje pilnavertėje muzikinėje kompozicijoje išties pasiilgstame.

Mėgaukis ir palepink kitus išskirtiniais aromatais ir skoniais, nes gera kava prasideda nuo gerų kavos pupelių. Skrudinamos nedideliais kiekiais, todėl užtikrinamas tinkamas kavos pupelių paruošimas. Pakuotė idealiai tinka kelionėms, dovanoti kartu su kavinuku ar puodeliais, o gal ir kavos pupelių malūnėliu. Kavos šviežumas garantuoja, kad tu mėgausies ypatingo skonio kava net ir namuose, biure. Būk savo namų barista ir pavaišik gero skonio ir aromato kava šeimos narius, artimuosius, draugus.

 

Pavadinimas ELIMBARI
Kodas PG.EL
Kilmė CHIMBU, CHUAVE, PAPUA NAUJOJI GVINĖJA
Aukštis 1600 M.
Rūšis ARABIKA
Porūšis TYPICA, ARUSHA, BOURBON
Apdorojimas DRĖGNASIS
Skrudinimas VIDUTINIS/TAMSUS

Skonio natos

POMELO, MUSKATAS, ŠOKOLADAS, TABAKAS

Kiekis

1000g, 200g, 450g

Gamintojas

MB Kreiva nosis, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Kavos pupelės Papua New Guinea ELIMBARI, 200g, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES derior.euKavos pupelės Papua New Guinea ELIMBARI, CROOKED NOSE&COFFEE STORIES
8,00 15,00 Pasirinkti savybes
Scroll to Top