fbpx
Kavos pupelės Brazil SUNRISE, CROOKED NOSE&COFFEE STORIES

8,00 15,00 

Kavos pupelės Brazil SUNRISE, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Skonio natos:
MIGDOLŲ RIEŠUTAI, PIENIŠKA KARAMELĖ, ŠOKOLADAS 

Plačiau apie kavą:

Minkšta, kremiška. Tamsų, bet saldų šokoladą bei skrudintus žemės riešutus primenanti kava auganti tvariame ir progresyviame DATERRA ūkyje Brazilijos Cerrado regione. SUNRISE kava yra tarsi natūralus snickers batonėlis. Mums ji patinka, nes dažnai padeda perkrauti skonio receptorius. Ypač užsižaidus su retomis, netipiškomis kavomis.

Mėgaukis ir palepink kitus išskirtiniais aromatais ir skoniais, nes gera kava prasideda nuo gerų kavos pupelių. Skrudinamos nedideliais kiekiais, todėl užtikrinamas tinkamas kavos pupelių paruošimas. Pakuotė idealiai tinka kelionėms, dovanoti kartu su kavinuku ar puodeliais, o gal ir kavos pupelių malūnėliu.

Kavos šviežumas garantuoja, kad tu mėgausies ypatingo skonio kava net ir namuose, biure. Būk savo namų barista ir pavaišik gero skonio ir aromato kava šeimos narius, artimuosius, draugus.

Ieškai išskirtinio aromato ir skonio? Tai neabejotinai puikus pasirinkimas. Nežinai, ką padovanoti kofemanui? Atsakymas jau aiškus – tai idealus pasirinkimas. Lepink save kasdien gera kava, nustebink draugus ir artimuosius.

Pavadinimas SUNRISE
Kodas BR.SU
Kilmė CERRADO, BRAZILIJA
Aukštis 1000/1200 M.
Rūšis ARABIKA
Porūšis BOURBON
Apdorojimas SAUSASIS
Skrudinimas VIDUTINIS

Skonio natos

MIGDOLŲ RIEŠUTAI, PIENIŠKA KARAMELĖ, ŠOKOLADAS

Kiekis

1000g, 200g, 450g

Gamintojas

MB Kreiva nosis, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Kavos pupelės Brazil SUNRISE, 200g, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES derior.euKavos pupelės Brazil SUNRISE, CROOKED NOSE&COFFEE STORIES
8,00 15,00 Pasirinkti savybes
Scroll to Top