fbpx
JUMBO puodelis su sieteliu, 450ml, stiklas, CREANO

15,99 

Sale!

JUMBO puodelis su sieteliu, 450ml, stiklas, CREANO

Didelis stiklo puodelis arbatai su integruotu sieteliu, dangteliu su silikonine kilpele ir padėkliuku (viskas viename). Ant dangtelio esanti dekoratyvinė silikoninė kilpelė leidžia lengvai laikyti, nenusideginant pirštų. Puodelį taip pat galima plauti indaplovėje ir naudoti mikrobangų krosnelėje.

Skaidrus plonas stiklas, puodelis arbatai su sieteliu. Tai paprasti daiktai, bet jie gali būti tokie gražūs. Stiklas atspindi šviesą, o sietelis sukuria gražius raštus. Nors šio puodelio stiklas ir yra labai plonas, bet jį galima plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėje, tik patartina vengti valiklių, kurie turi abrazyvinių dalelių, nes galite suraižyti stiklą. To pasekoje stiklas taps trapesnis ir ne toks gražus estetiškai. Dangtelis, kuris dedamas ant viršaus dar geriau leis įsisavinti arbatos kvapą ir skonį.

Šis puodelis yra skirtas paruošti arbatą. Arbata yra karštas gėrimas, gaminamas iš arbatos lapų. Arbata gali būti paruošiama įvairiais būdais, tačiau dažniausiai ji gaminama užpylus karšto vandens ant arbatos lapelių ar arbatžolių.

Šis puodelis yra pagamintas iš skaidraus plono stiklo. Stiklas yra medžiaga, kuri yra permatoma ir lengva. Tai leidžia lengvai matyti, kas yra puodelyje.

Sietelis yra prietaisas, kuris atskiria arbatos lapus nuo vandens. Tai leidžia mėgautis skania ir švari arbata.

Šis puodelis yra puikus būdas pasimėgauti arbata. Jis yra gražus ir praktiškas.

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

450 ml

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, Nerūdijantis plienas

Gamintojas

CREANO, Vokietija

JUMBO puodelis su sieteliu, 450ml, stiklas, CREANOJUMBO puodelis su sieteliu, 450ml, stiklas, CREANO
15,99 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top