fbpx
JOYCUP termo puodelis, 250ml, žalias, BODUM

10,43 

Sale!
Kodas B1889-538S Kategorijos , , , , Tags ,

JOYCUP termo puodelis, 250ml, žalias, BODUM

Skyrę laiko išgerti kavos, pasiimkite ją su savimi į termo puodelį JOYCUP ir mėgaukitės ja, kad ir kur jūs būsite. Šis daugkartinis puodelis yra praktiškas ir stilingas, todėl yra ideali alternatyva vienkartiniams puodeliams. Naujoviškas, izoliuojantis dizainas ilgiau palaiko karštus ir šaltus gėrimus idealioje temperatūroje, tuo pačiu apsaugodamas jūsų pirštus. Dėl silikoninės juostos, esančios aplink, lengva laikyti. Be to, saugus dangtelis apsaugo nuo išsiliejimo.
Kodėl reikia tenkintis kavinių vienkartiniais puodeliais, kai jūsų pačių patogus puodelis gali jus lydėti kelionėje? Kad ir kur eitumėte, nenorėsite išeiti iš namų be patogaus kelioninio puodelio.

Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra be BPA (bisfenolio A). BPA yra cheminė medžiaga, kuri gali būti kenksminga sveikatai.

BODUM plastikas yra taip pat atsparus karščiui ir šalčiui, todėl gali būti naudojamas tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams.

Žalios spalvos termo puodelis yra populiarus pasirinkimas tarp tų, kurie mėgsta gamtą ir mėgsta šviežią ir gaivų vaizdą. Žalia spalva taip pat gali sukelti ramybės ir atsipalaidavimo jausmą, todėl žalios spalvos termo puodelis gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis savo mėgstamu gėrimu jaukioje ir atpalaiduojančioje aplinkoje.

Produkto savybės ir privalumai:
• Tvirtas, patvarus ir patrauklus – idealus gėrimui keliaujant
• Dvigubomis sienelėmis karšti ir šalti gėrimai ilgiau laikomi optimalioje temperatūroje, tuo pačiu užtikrinant, kad puodelį visada būtų patogu laikyti
• Skaidrus plastiko korpusas be kenksmingų medžiagų
• Silikoninė juosta, užtikrinanti tvirtą sukibimą, papuošta BODUM® logotipu
• Daugkartinė alternatyva vienkartiniams puodeliams – paruoškite skonį, o ne eikvokite!
• 0,25l  talpa
• Galima plauti indaplovėje

Prieinamumas: Liko 3

Talpa

250 ml

Medžiagos

Plastikas, Guma

Spalva

Skaidrus korpusas, žalias dangtelis ir juosta

Gamintojas

BODUM, Danija

JOYCUP termo puodelis, 250ml, žalias, BODUMJOYCUP termo puodelis, 250ml, žalias, BODUM
10,43 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top