fbpx
JOYCUP termo puodelis, 250ml, rudas, BODUM

10,43 

Sale!

JOYCUP termo puodelis, 250ml, rudas, BODUM

Skyrę laiko išgerti kavos, pasiimkite ją su savimi į termo puodelį JOYCUP ir mėgaukitės ja, kad ir kur jūs būsite. Šis daugkartinis puodelis yra praktiškas ir stilingas, todėl yra ideali alternatyva vienkartiniams puodeliams. Naujoviškas, izoliuojantis dizainas ilgiau palaiko karštus ir šaltus gėrimus idealioje temperatūroje, tuo pačiu apsaugodamas jūsų pirštus. Dėl silikoninės juostos, esančios aplink, JOYCUP lengva laikyti. Be to, saugus dangtelis apsaugo nuo išsiliejimo.
Kodėl reikia tenkintis kavinių vienkartiniais puodeliais, kai jūsų pačių patogus puodelis gali jus lydėti kelionėje? Kad ir kur eitumėte, nenorėsite išeiti iš namų be patogaus kelioninio puodelio JOYCUP.

JOYCUP termo puodelis, BODUM – tai daugkartinis, stilingas ir praktiškas puodelis, skirtas mėgautis karštais ar šaltais gėrimais keliaujant. Puodelis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra be BPA (bisfenolio A), todėl yra saugus naudoti.

Puodelio korpusas yra dvigubų sienelių, todėl jis padeda išlaikyti gėrimo temperatūrą ilgiau. Taip pat puodelis turi silikoninę juostą, kuri užtikrina tvirtą sukibimą ir apsaugo nuo išsiliejimo.

JOYCUP termo puodelis yra 250ml talpos ir turi snapelį, todėl jį patogu naudoti. Puodelis yra prieinamas įvairių spalvų, todėl kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią.

Produkto savybės ir privalumai:
• Tvirtas, patvarus ir patrauklus – idealus gėrimui keliaujant
• Dvigubomis sienelėmis karšti ir šalti gėrimai ilgiau laikomi optimalioje temperatūroje, tuo pačiu užtikrinant, kad puodelį visada būtų patogu laikyti
• Skaidrus plastiko korpusas be kenksmingų medžiagų
• Silikoninė juosta, užtikrinanti tvirtą sukibimą, papuošta BODUM® logotipu
• Daugkartinė alternatyva vienkartiniams puodeliams – paruoškite skonį, o ne eikvokite!
• 250ml  talpa
• Galima plauti indaplovėje

Prieinamumas: Liko 4

Talpa

0,35l

Medžiagos

Plastikas, Guma

Spalva

Skaidrus korpusas, Tamsiai rudas dangtelis ir juosta

Gamintojas

BODUM, Danija

JOYCUP termo puodelis, 250ml, rudas, BODUMJOYCUP termo puodelis, 250ml, rudas, BODUM
10,43 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top