fbpx
ITALY espreso (moka) kavinukas, 2 puod.

7,99 

Sale!
Kodas JTV4430024702 Kategorijos , , Tags , ,

ITALY espreso (moka) kavinukas, 2 puod.

Jei esate tokie kaip mes, žinote, kad kavą reikia ne tik ragauti, bet ir ja mėgautis. Visi galime tai įsivaizduoti – saulė tik pradeda šviesti pro langus, kai atsibundate, ir girdite, kaip verdantis vanduo burbuliuoja per šviežiai sumaltą kavą. Po kelių minučių orą užpildo kvapnūs aromatai, o jūs ruošiate savo mėgstamą puodelį, kuris netrukus bus pripildytas skanaus skysčio, šildančio rankas ir visą kūną. Vieni tai gali vadinti savo ramybės laiku, kiti – savęs priežiūra. Mes tai vadiname savo rytiniu ritualu.

Nebūtina būti kavos žinovu, kad mėgautumėtės šia kavos ruošimo patirtimi. Jums tereikia šviežiai maltos kavos, vandens, viryklės ir, žinoma, kavinuko. Daugiau nebereikės kas rytą išmesti vienkartinės plastikinės kapsulės į šiukšliadėžę.

Tiesiog pripildykite apatinę kavinuko talpą vandens ir įkaitinkite viryklę iki virimo. Pripildykite puodo filtro krepšelį mėgstama malta kava ir švelniai pakratykite, kad kavos tirščiai tolygiai nusėstų. Užsukite dangtelį su snapeliu, pastatykite ant viryklės ir nustatykite vidutinę kaitrą. Kai vanduo apatinėje kameroje užvirs, dėl slėgio viršutinėje kameroje lėtai ir metodiškai tekės kavos srovė. Mėgaukitės.

Netinka indukcinei viryklei.

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

2 puodeliai

Medžiagos

Aliuminis

Priežiūra

Plauti rankomis

Naudojimas

NETINKA indukcinėi viryklėi

Gamintojas

Jaspers Tabletop, Nyderlandai Tognana, Italija

ITALY espreso (moka) kavinukas, 2 puod. derioreuITALY espreso (moka) kavinukas, 2 puod.
7,99 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top