fbpx
Hialurono rūgšties serumas, 30 ml, Aromatic 89

35,00 

Hialurono rūgšties serumas, 30 ml, Aromatic 89

 

Hialurono rūgšties serumas padidina odos drėgmės lygį, elastingumą ir padeda kovoti su senėjimo požymiais, dėl to oda tampa skaisti, švelni ir lygios tekstūros.

Išankstinis užsakymas

Hialurono rūgšties serumas, 30 ml, Aromatic 89

 

Hialurono rūgšties serumas padidina odos drėgmės lygį, elastingumą ir padeda kovoti su senėjimo požymiais, dėl to oda tampa skaisti, švelni ir lygios tekstūros. Serumo sudėtis praturtinta drėkinančiais ingredientais, tokiais kaip pantenolis, beta gliukanas, natrio PCA ir kiti. Tinka visiems odos tipams.

Talpa 30ml
Galiojimo laikas 24 mėn. nuo pagaminimo datos.
Naudojimas 4-6 lašus serumo paskirstykite ant švarios veido, akių ir kaklo srities. Švelniai įmasažuokite į odą. Galima naudoti ryte ir vakare
Tipas Tinka visiems odos tipams
Efektyvumas Padidina odos drėgmės lygį, elastingumą ir padeda kovoti su senėjimo požymiais, dėl to oda tampa skaisti, švelni ir lygios tekstūros

Hialurono rūgšties serumas, kuris pasirūpins Tavo oda.

Mūsų sukurtas hialurono rūgšties serumas nustebins Tave naujais atradimais. Ši priemonė padeda odai palaikyti tinkamą drėgmės lygį ir suteikia jai švelnumo bei glotnumo pojūtį. Užteks vos 4-6 serumo lašų tiek ryte pakilus iš lovos, tiek ir vakare prieš einant miegoti, kad galėtum džiaugtis stulbinančiais rezultatais. Mūsų formulė pagaminta iš aukščiausios kokybės ingredientų kaip pantenolis, beta gliukanas ir natrio PCA. Tai produktas, kuris nedirgina odos, bet padeda pagerinti jos tekstūrą, elastingumą ir tonusą. Hialurono rūgšties serumas taip pat padeda kovoti su senėjimo požymiais. Nesijaudink, jei turi jautrią odą: sukūrėme serumą taip, kad jis tiktų visų tipų odai – ne tik ją nuramins, bet ir sumažins atsiradusius sudirginimus. Suteik savo odai švelnumo ir spindesio su Aromatic •89• hialurono rūgšties serumu!

Hialurono rūgšties serumo nauda:

  • Padeda palaikyti tinkamą odos drėgmės lygį;

  • Gerina odos elastingumą ir suteikia odai švelnumo ir glotnumo;

  • Skaistina ir suvienodina veido odos toną;

  • Gerina bendrą odos tekstūrą;

  • Padeda kovoti su senėjimo požymiais;

  • Ramina ir mažina odos sudirgimus;

  • Tinka visiems odos tipams.

Naudojimas: 4-6 lašus serumo paskirstykite ant švarios veido, akių ir kaklo srities. Švelniai įmasažuokite į odą. Galima naudoti ryte ir vakare.

Sudėtis: Aqua, glycerin, propanediol, panthenol, sodium hyaluronate, beta glucan, sodium pca, pectin, lactic acid, xanthan gum, caprylyl glycol, phenylpropanol.

 

Talpa

30 ml

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

Hialurono rūgšties serumas, 30 ml, Aromatic 89Hialurono rūgšties serumas, 30 ml, Aromatic 89
35,00 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top