fbpx
GYUTO šefo peilis, 20 cm, KOTAI

99,99 

Sale!

GYUTO šefo peilis, 20 cm, KOTAI

Estetiškai patrauklus ir funkcionalus – toks yra GYUTO šefo peilis.

Šis protėvių japonų metodas sumažina pasipriešinimą, todėl maistas neprilimpa prie ašmenų.

Įdubimai peilio geležtėje sumažina pasipriešinimą, todėl ašmenys lengviau slysta maistu.

 

Privalumai:

Rankų darbo
Ypatingai aštrus
Puikiai subalansuotas patogumui
Atsparus rūdims
Itin patvarus

Kriogeniniu  būdu apdorotas plienas

Supakuotas bambukinėje dėžutėje

Turi apsauginę įmautę ašmenims.

 

Nerudijančio plieno 20 cm virtuvinis peilis yra išskirtinės vertės virtuvės įrankis, kurį dauguma šefų ir virtuvės entuziastų labai vertina. Šis peilis turi daug privalumų, kurie padaro jį nepakeičiamu virtuvėje.

Pirmiausia, nerudijantis plienas yra pasirinkimas, kuris užtikrina peilio ilgaamžiškumą ir aštrumą. Šis medžiagos tipas yra atsparus rūdijimui, todėl peilis išliks gražus ir efektyvus ilgą laiką, net po daugelio naudojimo. Tai svarbu norint pasiekti aukštą pjaustymo efektyvumą.

Antra, šio peilio 20 cm ilgis yra puikus kompromisas tarp manevringumo ir galios. Tai tinkamas pasirinkimas tiek smulkiam produktų pjaustymui, tiek stambiam darbui su mėsa ar žuvimi. Ilgas peilio pjūvis leidžia jums dirbti su didesniais produktų kiekiais, tačiau jis toks pat patogus ir smulkiems darbams.

Trečia, šio tipo virtuviniai peiliai paprastai yra labai svarūs ir subalansuoti, todėl juos lengva naudoti ilgą laiką be nuovargio. Jų rankenų dizainas taip pat užtikrina, kad ranka neprisilies prie pjausto produkto, todėl darbas tampa saugesnis.

Šis peilis yra nepakeičiamas virtuvės įrankis, kuris padės jums pasiekti puikius rezultatus virtuvėje. Jo aštrumas, ilgaamžiškumas ir universalumas leis jums mėgautis malonia virtuvės patirtimi ir lengvai įgyvendinti savo kulinarijos idėjas.

Neturime

Matmenys

Medžiagos

440C didelio anglies kiekio nerūdijantis plienas, Poliruotos medienos rankena

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

KOTAI, Prancūzija

Scroll to Top