fbpx
GREEN TEA & SAGE namų kvapo purškiklis, 100 ml, TED SPARKS

18,00 

Šiame gaiviame ir nuotaiką keliančiame kvape susijungia citrusinių vaisių natos su išskirtiniais žaliosios arbatos, rozmarino ir šalavijų aromatais. Tobulas kvapas norintiems pajusti gamtos dvelksmą savo namuose!

Namų kvapo purškiklis itin tinkamas sprendimas, kuomet namuose turite daugiau tekstilės gaminių – kvėpinkite juo užuolaidas, pagalvėlės, patalus, spintas arba naudokite vonios kambaryje jį atgaivinti.

Suteikite džiovintiems augalams kvapo, padovanok kaip dovaną ar kaip priedą prie jos.

Išskirtinio dizaino stiklo buteliukas, metalinis kamštelis suteikia papildomos  vertės.

Kvapas pakuojamas dailioje popierinėje dėžutėje – nebereikės galvoti papildomai, kaip supakuoti ir padovanoti. Jeigu turi namuose daug smulkių daiktų –  galėsi panaudoti dėžutę jiems susidėti, nes ji yra graži, patvari, puikiai užsidaranti.

Ted Sparks namų kvapo purškiklis su stikliniu 100 ml buteliu yra subtilus būdas perteikti jūsų namų asmeninį stilų ir sukurti malonų erdvės aromatą. Šio purškiklio dizainas yra ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas, tinkantis bet kuriam interjerui.

Šio kvapo purškiklio aromatas subtiliai papuoš jūsų erdvę gėlių žiedais ir vaisių garsais, kurie sukuria ramų, jaukų jausmą. Jo subtilus ir ilgaamžis kvapas suteikia namams jaukumo ir šilumos pojūtį, tinkamai akcentuodamas jūsų stilių.

Ted Sparks yra žinomas dėl aukštos kokybės produktų, todėl galite būti tikri, kad šis purškiklis ne tik gražiai atrodys jūsų namuose, bet ir ilgai išlaikys savo aromatą.

Ted Sparks namų kvapo purškiklis yra puikus dovana artimiems draugams, šeimai ar kolegoms, kurie vertina subtilų namų aromatą ir elegantišką dizainą. Sukurkite jaukią atmosferą savo namuose su Ted Sparks 100 ml stikliniu namų kvapo purškikliu. Tai puikus būdas praturtinti savo namų erdvę maloniu kvapu, kuris visiems patiks.

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

100ml

Kvapas

Citrusinių vaisių natos su išskirtiniais žaliosios arbatos, rozmarino ir šalavijų aromatais

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

GREEN TEA & SAGE namų kvapo purškiklis, 100 ml, TED SPARKSGREEN TEA & SAGE namų kvapo purškiklis, 100 ml, TED SPARKS
18,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top