fbpx
GOCCE puodelis kavai su lėkštute, rinkinys, 2 vnt., raudona/balta, 50ml, Guzzini

Original price was: 31,95 €.Current price is: 23,96 €.

Sale!

GOCCE puodelis kavai su lėkštute, rinkinys, 2 vnt., raudona/balta, 50ml, Guzzini

Angeletti Ruzza sukurto 2 kavos (espreso) puodelių su lėkštutėmis rinkinio GOCCE daiktai turi malonų suapvalintą balto porceliano korpusą ir dvispalvę plastikinę rankenėlę, kuri išryškina spalvų skaidrumą. Didelio storio puodelius palengvina balta vientisa centrinė dalis, matoma ir ant lėkštutės, taip sukuriamas nepaprastas šviesos efektas, sukuriantis įspūdingą vizualinį įspūdį.

Daili puodelių pakuotė palengvina pasirinkimą, jeigu galvojate apie dovaną. Tai idealus pasirinkimas, nes dėl storo porceliano kava dar ilgiau išlieka karšta, išskirtinio plastiko detalės suteikia puodeliui modernumo.

Storio porceliano puodelis yra klasika, kuri patiks kiekvienam, mėgstančiam mėgautis karštais gėrimais. Jis pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, kuris yra tvirtas ir patvarus, tačiau tuo pačiu ir lengvas, todėl saugus naudoti. Storas indo dugnas gerai išlaiko šilumą, gėrimas ilgiau išlieka karštas.

Storio porceliano puodeliai puikiai tinka mėgautis kava, arbata ar karštu šokoladu. Jie taip pat gali būti naudojami kaip dekoratyvinis indas, kuris suteiks jūsų namams jaukumo ir prabangos.

Šis puodelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško tvirto, stilingo ir ilgaamžio puodelio. Jis gali būti naudojamas kasdien arba kaip ypatingas indas specialioms progoms.

 

Priežiūra

Patartina plauti rankomis nenaudojant abrazyvinių dalelių turinčių ploviklių.

Galima plauti indaplovėje ne aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje.

Tinka liestis su maisto produktais, ne aukštesnėje kaip 100 °C temperatūroje.

Po plovimo nusausinkite minkšta šluoste.

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

50ml

Kiekis

2 vnt.

Medžiagos

Porcelianas/plastikas

Priežiūra

Patartina plauti rankomis., Galima plauti indaplovėje ne aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje., Plaunant nenaudoti abrazyvinių dalelių turinčio ploviklio., Po plovimo nusausinkite minkšta šluoste., Tinka liestis su maisto produktais, ne aukštesnėje kaip 100 °C temperatūroje.

Spalva

Raudona/balta

Gamintojas

Guzzini, Italija

GOCCE puodelis kavai su lėkštute, rinkinys, 2 vnt., raudonabalta, 50ml, GuzziniGOCCE puodelis kavai su lėkštute, rinkinys, 2 vnt., raudona/balta, 50ml, Guzzini
Original price was: 31,95 €.Current price is: 23,96 €.

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top