fbpx
GOCCE puodelis, rinkinys, 2 vnt., pilka/balta, 250ml, Guzzini

26,95 

Sale!

GOCCE puodelis, rinkinys, 2 vnt., pilka/balta, 250ml, Guzzini

Angeletti Ruzza sukurti daiktai turi malonų suapvalintą balto porceliano korpusą ir dvispalvę plastikinę rankenėlę, kuri išryškina spalvų skaidrumą. Didelio storio puodelius palengvina balta vientisa centrinė dalis, matoma ir ant lėkštutės, taip sukuriamas nepaprastas šviesos efektas, sukuriantis įspūdingą vizualinį įspūdį.

Atraskite tobulą formos ir funkcijos dermę su Gocce puodeliais. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl dvelkia elegancija ir ilgaamžiškumu. Apvali forma suteikia minkštumo. Storas porceliano sluoksnis užtikrina tvirtą struktūrą, todėl šie puodeliai yra patikimas kasdienių kavos ritualų palydovas.

 

Prie jų žavesio prisideda akrilinės rankenėlės, kurios gražiai papildo bet kokį stalo serviravimą. Nesvarbu, ar tai būtų raminanti rytinė arbata, ar energijos suteikiantis kapučino, šie puodeliai padidina kiekvieno gurkšnio malonumą.

 

Rafinuotumo ir praktiškumo sintezė tęsiasi, nes prie nepriekaištingo balto porcelianinio puodelio korpuso dailiai pritvirtinta dvispalvė akrilo rankenėlė. Šis apgalvotas dizaino sprendimas ne tik užtikrina patogų laikymą, bet ir stilingai kontrastuoja, pagerindamas bendrą puodelių estetiką.

Daili puodelių pakuotė palengvina pasirinkimą, jeigu galvojate apie dovaną. Tai idealus pasirinkimas, nes dėl storo porceliano kava dar ilgiau išlieka karšta, išskirtinio plastiko detalės suteikia puodeliui modernumo.

 

Priežiūra

Patartina plauti rankomis nenaudojant abrazyvinių dalelių turinčių ploviklių.

Galima plauti indaplovėje ne aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje.

Tinka liestis su maisto produktais, ne aukštesnėje kaip 100 °C temperatūroje.

Po plovimo nusausinkite minkšta šluoste.

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

250 ml

Kiekis

2 vnt.

Medžiagos

Porcelianas/plastikas

Priežiūra

Patartina plauti rankomis., Galima plauti indaplovėje ne aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje., Plaunant nenaudoti abrazyvinių dalelių turinčio ploviklio., Po plovimo nusausinkite minkšta šluoste., Tinka liestis su maisto produktais, ne aukštesnėje kaip 100 °C temperatūroje.

Spalva

Balta/pilka

Gamintojas

Guzzini, Italija

GOCCE puodelis, rinkinys, 2 vnt., pilka/balta, 250ml, Guzzini derioreuGOCCE puodelis, rinkinys, 2 vnt., pilka/balta, 250ml, Guzzini
26,95 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top