fbpx
FRESH LINEN XL namų kvapas, 450 ml, TED SPARKS

45,00 

FRESH LINEN XL namų kvapas, 450 ml, TED SPARKS

Šiose TED SPARKS kvapiosiose lazdelėse jaučiamas raminantis gėlių natų kvapas, derinamas su tonka pupelėmis, muskusu ir šviežios citrinos užuomina. Šis švarus ir gaivus kvapas tinka kiekviename namų kambaryje. Užuodę šį kvapą tiesiog nejučiomis pagalvosite – taip kvepia švara.

Namų kvapas su lazdelėmis yra subtilus, bet įtraukiantis būdas suteikti jūsų erdvei malonų aromatą. Šiame stikliniame inde yra net 450 ml aromatinio aliejaus, kuriame galima išsirinkti įvairius kvapus, praturtindančius jūsų kasdienybę. Tokio kiekio jums pakaks pakankamai ilgai ir kvapas itin intensyviai pasklis erdvese.

Stiklas, kuriame yra aliejus, ne tik suteikia estetiškumo jūsų namams, bet ir padeda išlaikyti kvapą ilgiau nei įprastos žvakės. Įkvapus aliejus ant medinės lazdelės, galite patogiai paskirstyti jį savo namuose. Šios lazdelės sugeria aliejų ir palaipsniui išskleidžia jį erdvėje, kurioje jūs norite patirti malonų aromatą.

Šis produktas taip pat yra puiki dovana, su gražiai supakuota dovanine pakuote. Tai idealus pasirinkimas gimtadieniui, šventei ar tiesiog, norint padovanoti ypatingą dėmesį savo namams. Kviečiame pasirinkti kvapą, kuris jums labiausiai patinka, ir mėgautis jūsų patalpose subtiliu ir ilgiai trunkančiu aromatu. Namų kvapas su lazdelėmis yra puikus būdas suteikti jūsų namams ypatingą atmosferą ir pasidžiaugti maloniu kvapu kiekvieną dieną.

Rinkinyje: namų kvapas, 8 lazdelės, dovaninė išskirtinio dizaino pakuotė.

Neturime

Talpa

450ml

Naudojimo laikas

Pakanka 3-5 mėnesiams.

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

Scroll to Top