fbpx
FRESH LINEN, skystas muilas rankoms, 390 ml, TED SPARKS

10,90 

FRESH LINEN, skystas muilas rankoms, 390 ml, TED SPARKS

Rankų muilas suteikia rankoms tai, ko joms reikia: prabangią priežiūrą ir maitinimą.

Muilas praturtintas gėlėmis, tonka pupelėmis, muskusu ir gaivia citrina. Kadangi šis rankų muilas praturtintas glicerinu, rankos švelniai nuvalomos, o oda sudrėkinama.

Fresh Linen yra aukštos kokybės skystas rankų muilas, kurį siūlo garsus gamintojas Ted Sparks. Šis muilas yra daugiau nei paprastas valymo produktas – jis turi daug privalumų, kurie gali praturtinti jūsų rankų priežiūros ritualą.

Pirmiausia, jis žavi savo kvapu. Jo subtilus, gaivus linų aromatas atneša jums  švarumo ir šviežumo jausmą. Tai puikiai tinka naudoti visus metus, sukuriant malonų pojūtį rankoms.

Muilas yra taip pat labai švelnus ir švelnina rankas. Specialiai sudaryta formulė ne tik efektyviai valo odą, bet ir saugo ją nuo drėgmės praradimo. Tai ypač svarbu tuo metu, kai reguliariai plaunate rankas, kad išvengtumėte sausumo ir sudirgimų.

Ted Sparks Fresh Linen muilas taip pat turi stilingą ir modernų  buteliuko dizainą, todėl jis atrodo puikiai jūsų vonios kambario ar virtuvės spintelėje. Flakonas yra praktiškas ir lengvai naudojamas.

Be abejo, pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų, todėl galite jaustis patogiai ir užtikrintai jį naudodami. Šis muilas yra daugiau nei higienos produktas – tai kvapnus ir prabangus malonumas, kuris prideda kasdieniniams rankų priežiūros momentams ypatingo šarmo.

Prieinamumas: Liko 3

Talpa

390ml

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

FRESH-LINEN-skystas-muilas-rankoms-390-ml-TED-SPARKSFRESH LINEN, skystas muilas rankoms, 390 ml, TED SPARKS
10,90 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top