fbpx
FRENCH PRESS kavinukas,1000 ml, BEEM

32,99 

FRENCH PRESS kavinukas,1000 ml, BEEM

Šis plikymo būdas pelnytai turi savo vietą populiariausių kavos ruošimo rūšių sąraše: įrodyta, kad jis suteikia unikaliai stiprų aromatą, kad galėtumėte mėgautis visaverte kava. Malta kava pilama tiesiai į kavinuką ir ant jo pilamas karštas vanduo (apie 95 °C). Dabar įkiškite stūmoklio sietą, leiskite kavai kelias minutes pabūti ir galiausiai nuspauskite stūmoklio sietą – atlikta!

Kavinukas su presu yra puikus įrankis kavos mėgėjui. Šis stilingas ir praktiškas indas su 1000 ml talpa leis jums mėgautis šviežia ir skania kava bet kur ir bet kada.

Šio kavos aparato dizainas ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir grūdinto stiko, kuris ne tik atrodo elegantiškai, bet taip pat užtikrina, kad jūsų kava išliks šilta ir skanu ilgiau.

Kavinuko su presu naudojimas yra paprastas. Tiesiog užpilkite malonios kvapo kavos pupelių, užplikykite verdančio vandens ir paspauskite antrosios pusės dangtelio su įmontuotu presu. Taip gausite galingą ir skanų kavos gėrimą, kurį galite mėgautis iškart arba išpilti į savo mėgstamą puodelį.

Be to, šis kavinukas su presu turi patogų rankenėlį ir lengvai valomą konstrukciją, todėl jį lengva prižiūrėti. Tai yra ne tik puikus priedas jūsų virtuvei, bet ir puikus dovanos pasirinkimas kavos mėgėjui. Su šiuo kavinuku su presu jūs galėsite mėgautis nuostabia kava bet kur ir bet kada!

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

1l

Medžiagos

Plienas, plastikas, borosilikatinis stiklas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BEEM, Vokietija

FRENCH PRESS kavinukas,1000 ml, BEEMFRENCH PRESS kavinukas,1000 ml, BEEM
32,99 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top