fbpx
FORET ENCHANTEE staltiesė, 175x250cm, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais

249,00 

FORET ENCHANTEE staltiesė, 175x250cm, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais

Svajingas kvietimas susipažinti su miško gyvūnais, medžiais ir jų didybe. Kraštovaizdis kaip pabėgimo šaltinis arba kaip įvertinti dabarties akimirkos poeziją. Tikra magija, ši istorija pasakojama  “rudeniškai” oranžine lapų spalva. Geometrinis raštas ant krašto suteikia elegantiško modernumo. Medvilnė laikui bėgant išlieka stabili, o audiniai išlaiko savo proporcijas, kad jūs būtumėte visiškai patenkinti. Šio gamintojo staltiesės tinka tokiems apibūdinimams kaip: žakardinės staltiesės, prabangios staltiesės, net ir modernios staltiesės. Idealiai tiks dideliam šventiniam stalui.

Šiuolaikinis posūkis: geometrinio rašto kraštas

Suprantame šiuolaikinės estetikos svarbą, todėl gaminys turi unikalų geometrinį raštą ant krašto. Šis modernus prisilietimas suteikia šiek tiek rafinuotumo ir papildo daugybę interjero stilių. Nesvarbu, ar turite klasikinį valgomąjį, ar modernią erdvę, ji tinka bet kokiai aplinkai.

 

Medvilnės tobulumas: stabilumas ir ilgalaikis grožis

Pagaminta iš aukščiausios kokybės medvilnės – audinio, žinomo dėl savo patvarumo ir elastingumo. Audinys išlaiko savo proporcijas net ir po kelių plovimų, užtikrindamas visišką pasitenkinimą kiekvienu naudojimu. Vakarieniaukite užtikrintai, žinodami, kad Le JAcquard Francais visada papuoš jūsų stalą elegancija.

Pagaminta iš 100 % ilgapluoštės šukuotinės medvilnės, kad klientams būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Dėl ilgiausio pluošto audinys yra švelnus, tobulai glotnus, jaukus prisilietimui, turi lengvo blizgesio, kas suteikia staltiesei dar daugiau prabangos.

Priežiūra

Skalbkite įprastu būdu ne aukštesnėje kaip 60 °C temperatūroje.

Be balinimo (baliklio). Negalima džiovinti džiovyklėje.

Lyginti ne aukštesnėje kaip 200 °C temperatūroje (3 balai).

Jokio profesionalaus cheminio valymo.

Išankstinis užsakymas

Matmenys

Spalva

Oranžinė

Sudėtis

100% medvilnė

Gramatūra

205gr/m2

Gamintojas

Le Jacquard Francais, Prancūzija

FORET ENCHANTEE staltiesė, 175x250cm, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais derior.euFORET ENCHANTEE staltiesė, 175x250cm, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais
249,00 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top