fbpx
FORET ENCHANTEE staltiesė, 175x175cm, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais

189,00 

FORET ENCHANTEE staltiesė, 175x175cm, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais

Sveiki atvykę į pasaulį, kur magija susitinka su rafinuotumu, o jūsų valgomojo stalas tampa poetinio pasakojimo drobe. Išskirtinė staltiesė siūlo svajingą kvietimą tyrinėti kerinčią miško gyvūnų karalystę, iškilusius medžius ir žavingą gamtos grožį. Pagaminta su ypatingu kruopštumu ir subtilumu ši staltiesė apima šventiškumo dvasią ir švenčia lauko stebuklus.

 

Pabėgimas į mišką: įsijausk į dabarties poeziją

Sparčiame pasaulyje rasti ramybės ir pabėgimo akimirkų yra tikras lobis. FORET ENCHANTEE įneša į jūsų namus miško ir suteikia ramų atokvėpį tarp kasdienio gyvenimo šurmulio. Įkvėpta kintančių gamtos vilionių, staltiesė pasipuošė kerinčiu „rudenišku“ oranžiniu atspalviu, primenančiu krentančius lapus, sukeliančius nostalgijos ir šilumos pojūtį.

 

Pagaminta Prancūzijoje: neprilygstamas meistriškumas ir kokybė

Sukurta ir kruopščiai pagaminta Prancūzijoje, demonstruoja išskirtinį prancūzų meistriškumo meniškumą ir paveldą. Turėdama šimtmečių tekstilės patirties palikimą, staltiesė išsiskiria elegancija, rafinuotumu ir neprilygstama kokybe. Kiekvienas siūlas austas su meile ir rūpesčiu, todėl gaminys atlaikys laiko išbandymą.

 

Šiuolaikinis posūkis: geometrinio rašto kraštas

Mes suprantame šiuolaikinės estetikos svarbą, todėl šis gaminys turi unikalų geometrinį raštą ant krašto. Šis modernus prisilietimas suteikia šiek tiek rafinuotumo ir papildo daugybę interjero stilių. Nesvarbu, ar turite klasikinį valgomąjį, ar modernią erdvę, staltiesė tinka bet kokiai aplinkai.

 

Medvilnės tobulumas: stabilumas ir ilgalaikis grožis

Pagaminta iš aukščiausios kokybės medvilnės – audinio, žinomo dėl savo patvarumo ir elastingumo. Audinys išlaiko savo proporcijas net ir po kelių plovimų, užtikrindamos visišką pasitenkinimą kiekvienu naudojimu. Vakarieniaukite užtikrintai, žinodami, kad jūsų staltiesė visada papuoš jūsų stalą elegancija.

 

Universali elegancija: tinka kiekvienai progai

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti staltieses, tinkančias įvairioms progoms. Nuo oficialių susibūrimų iki atsitiktinių pasisėdėjimų – mūsų staltiesės yra puiki drobė įsimintinamiems potyriams kurti. Dėl žakardo pynimo ir prabangaus patrauklumo tai yra idealus pasirinkimas ieškantiems rafinuotumo ir tobulumo.

 

 

 

 

Pagaminta iš 100 % ilgapluoštės šukuotinės medvilnės, kad klientams būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Dėl ilgiausio pluošto audinys yra švelnus, tobulai glotnus, jaukus prisilietimui, turi lengvo blizgesio, kas suteikia staltiesei dar daugiau prabangos.

Priežiūra

Skalbkite įprastu būdu ne aukštesnėje kaip 60 °C temperatūroje.

Be balinimo (baliklio). Negalima džiovinti džiovyklėje.

Lyginti ne aukštesnėje kaip 200 °C temperatūroje (3 balai).

Jokio profesionalaus cheminio valymo.

Išankstinis užsakymas

Matmenys

Spalva

Oranžinė

Sudėtis

100% medvilnė

Gramatūra

205gr/m2

Gamintojas

Le Jacquard Francais, Prancūzija

FORET ENCHANTEE staltiesė, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais derior.euFORET ENCHANTEE staltiesė, 175x175cm, oranžinė, medvilnė, Le Jacquard Francais
189,00 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top