fbpx
EDLES šaukštelis arbatai, 2 vnt., juoda spalva, COFFEE LOVER

6,99 

Sale!

EDLES šaukštelis arbatai, 2 vnt., juoda spalva, COFFEE LOVER

Džiugink save skania kava ar arbata, nustebink draugus gražiais šaukšteliais. Jų forma bei spalva nepaliks abejingų, tiesiog kurk smagias nuotaikas kasdien.

Jų aptaki forma, ergonomiškas rankenėlė – tai puikaus dizaino išraiška. Spalvinė gama leidžia juos maišyti tarpusavyje, taip sukuriant vis kitokius derinius, kitas nuotaikas. Modernus dizainas, kuris puikiai dera ir klasikiniuose interjeruose. Stilių maišymas dar labiau pabrėžia stilistikos ypatumus ir kuria naujus derinius, kurie neliks nepastebėti. Ergonimiška ir jauku, toks duetas sukuria stalo įrankius, kuriuos norisi naudoti kasdien ir per dideles šventes.

Plienas – ilgaamžė medžiaga, todėl šie stalo įrankiai tarnaus ilgai.

Plieniniai šaukšteliai yra vienas iš labiausiai paplitusių stalo įrankių pasaulyje. Jie yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris yra tvirtas, atsparus korozijai ir lengvai valomas. Plieniniai šaukšteliai yra naudojami įvairiems tikslams, įskaitant valgyti, gaminti maistą ir patiekti.

Plieniniai šaukšteliai yra gaminami įvairių dydžių ir formų. Maži šaukšteliai dažniausiai naudojami kavos, arbatos ar ledų valgymui. Didesni šaukšteliai naudojami sriuboms, košėms ir kitiems patiekalams valgyti.

Plieniniai šaukšteliai yra patikimas ir praktiškas pasirinkimas. Jie yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Plieniniai šaukšteliai yra prieinami įvairiose kainose, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą.

Plieninių šaukštelių privalumai:

  • Tvirtumas
  • Atsparumas korozijai
  • Lengvas valymas
  • Praktiškumas
  • Ilgaamžiškumas

Gali rinktis iš aukso, vario ir juodos spalvos.

Prieinamumas: Liko 6

Kiekis

2 vnt.

Spalva

Juoda

Priežiūra

Plauti rankomis

Ilgis

13,2 cm

Medžiagos

Nerūdijantis plienas

Gamintojas

COFFEE LOVER, Vokietija

EDLES šaukštelis arbatai, 2 vnt., juoda spalva, COFFEE LOVEREDLES šaukštelis arbatai, 2 vnt., juoda spalva, COFFEE LOVER
6,99 

Prieinamumas: Liko 6

Scroll to Top