fbpx
ECLIA lėkštė 19cm, kaulinis porcelianas, 6 vnt., BODUM

47,90 

ECLIA lėkštė 19cm, kaulinis porcelianas, 6 vnt., BODUM

UŽSAKOMA PREKĖ, prekė bus pristatyta per 14 d.d.po apmokėjimo.

Eclia lėkštės sujungia formos eleganciją ir minimalistinį stilingą dizainą. Ši kolekcija patiks tiems, kurie kasdieniame gyvenime mėgsta būti apsupti išskirtinio, elegantiško grožio. Kaulinis porcelianas skiriasi nuo įprasto porceliano tuo, kad yra plonas ir tuo pat metu stiprus. Tai tapo įmanoma dėl ypatingos porceliano sudėties, į kurią gamybos metu pridedama kaulų miltų (kalcio fosfato). Tai leidžia pasiekti maksimalų stiprumą ir padaryti gaminių sieneles plonesnes. Tokias plonas, kad jei žiūrėsite į šviesą pro gaminį, jis bus šiek tiek permatomas.

 

Kitas kaulinio porceliano privalumas yra jo baltumas. Šilta pieno baltumo spalva suteikia indams ypatingo aristokratiškumo, ypač jei tai indai be rašto, kaip yra su Eclia lėkščių kolekcija. Kaulinis porcelianas neturi šaltų pilkų ar nešvariai geltonų atspalvių, būdingų tradiciniame porcelianui ar keramikai.

 

Eclia lėkščių kolekcijos gaminiai padengti idealiai lygia glazūra. Ant jų nerasite iškilimų, burbuliukų ar įdubimų, kas rodo aukštą porceliano kokybę.

Serviruok kasdien ar ypatingai progai, nes šios kolekcijos lėkštės neatsibos. Dar daugiau – nebijok jų miksuoti su kito stiliaus, medžiagiškumo indais – tai sukurs dar įspūdingesnį stalo dekorą. Drąsiai derink stalo įrankius – nuo klasikinio iki pačio moderniausio stiliaus, nes ši kolekcija puikiai derinama su įvairiausiais dizainais, įvairiausias stalo serviruote.

 

Privalumai ir privalumai

Kaulinis porcelianas yra plonas, patvarus ir lengvas dėl ypatingos sudėties su kaulų miltais;

Tobulas paviršiaus baltumas;

Lygi ir blizgi glazūra;

Sunkiau dūžta ir susibraižo nei įprastas porcelianas;

Tinka plauti indaplovėje.

Išankstinis užsakymas

Matmenys

Medžiagos

Kaulinis porcelianas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

ECLIA lėkštė 19cm, kaulinis porcelianasECLIA lėkštė 19cm, kaulinis porcelianas, 6 vnt., BODUM
47,90 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top