fbpx

Dvigubo stiklo sienelių stiklinė

Prieš naudodamiesi, atidžiai perskaitykite šias instrukcijas. Visi BODUM produktai yra gaminami pagal aukščiausius standartus.

Stiklas, kurį naudojame, yra borosilikatinis stiklas, kuris atlaiko kraštutines temperatūras nuo -30 iki +530C ir galima plauti daugybę kartų. Kaip ir su visais indais, taip ir stiklinę reikia atsargiai naudoti ir plaunant rankomis ar indaplovėje niekada neturėtų būti sukraunami ant viršaus kiti indai. Sandėliuojant stiklo gaminius atitinkamai skirkite tam vietos. Nenaudokite gėrimams išmaišyti aštrių metalinių įrankių. Ledo gabalėlius dedame į stiklinę su skysčiu, o ne į tuščia indą. Jeigu yra mini įtrūkimų, tai yra tikimybė, kad pilant gėrimą stiklinė gali trūkti, todėl būkite atsargūs. Daugeliu atvejų stiklas daug metų išsilaiko be pakitimų. Deja, tai nėra garantija, nes tai yra stiklinis gaminys.

Dvigubo stiklo sienelių stiklinės, kurios kvėpuoja.

 

Patobulintos dvigubo stiklo sienelių stiklinės:

Kiekvienos stiklinės apačioje pridėta hidrofobinio silikono anga, todėl stiklas nuolatos suvienodina oro slėgį tarp stiklo sienelių ir išorės oro slėgiu – nepriklausomai nuo to, ar į stiklinę pilami karšti ar šalti skysčiai. Tai žymiai padidina produkto stabilumą. Visos kitos nuostabios produkto savybės nesikeičia – stiklinė saugo karštų gėrimų karštį ir šaltų gėrimų šaltį ilgesnį laiką. Yra vėsūs liesti ir nesukuria jokio vandens kondensato stiklinės išorėje. Galite drąsiai dėti ant jūsų kavos stalo – nepaliks dėmių. Pasimėgavę kokteiliais ar net sriubomis ir desertais, jūs tiesiog įdedate stiklines į indaplovę ir plaunate, nes silikono membrana yra pralaidi tik orui – ne vandeniui. Oro slėgis tarp dviejų stiklo sluoksnių yra pastoviai vienodinamas su išorės oro slėgiu.

dvigubostiklosienele20instrukcija20bod
1 derior.eu
Scroll to Top