fbpx
DURA grilio keptuvė 28 x 28 cm, FLONAL

49,99 

Sale!
Kodas FLO00028x28 Kategorijos , , Tags , , , , ,

DURA grilio keptuvė 28 x 28 cm, FLONAL

Keptuvių serija DURA pasižymi didelio storio kaltiniu aliuminio korpusu, elegantiška ir tikrai tvirta struktūra dėl ypač iškilaus krašto, dėl kurio ši keptuvė ilgainiui tampa tvirta ir atspari slėgiui. Ši keptuvė puikiai tinka ne tik steiko, bet ir daržovių bei vaisių grilinimui – cukinijoms, baklažams, kriaušėms ir kitoms gėrybėms.

Šie ypatumai garantuoja ilgą tarnavimo laiką intensyviai naudojant, pasižymi labai dideliu atsparumu dilimui ir įbrėžimams. DURA keptuves labai lengva valyti, jos pasižymi puikiu šilumos paskirstymu ir dugno stabilumu. Jos ypatingos tuo, kad jose nėra nikelio ir kitų sunkiųjų metalų, todėl tinka alergiškiems žmonėms. Keptuvių dizainas sukuria platesnį kepimo paviršių, todėl sveikas ir neriebus gaminimas tampa vaikišku žaidimu.

DURA keptuvėse yra neprideganti Magma-Tech Plus danga, kuri užtikrina didesnį atsparumą dilimui nei keptuvės be nelimpančios dangos. Be nepridegančio sluoksnio, keptuvės susideda iš dar 6 sluoksnių. Keptuvės taip pat turi viršutinį sluoksnį, grunto sluoksnį ir karščiui atsparų sluoksnį, todėl keptuvė yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Šios serijos keptuvės tinka visų tipų viryklėms, net ir indukcinėms.

Neturime

Matmenys

,

Medžiagos

Aliuminis, Nesvylanti danga be PFOA, be sunkiųjų metalų ir nikelio.

Priežiūra

Neperkaitinti, Nepalikti tuščios keptuvės ant kaitros, NIEKADA neplauti tik panaudotos keptuvės, ji turi atvėsti, galima plauti indaplovėje, tačiau patartina plauti rankomis, nenaudoti orkaitėje,

Naudojimas

Tinka visų tipų viryklėms

Gamintojas

FLONAL, Italija

Scroll to Top