fbpx
DOURO lėkštė gili, 28cm, 4 vnt., porcelianas, juoda, BODUM

57,90 

DOURO lėkštė gili, 28cm, 4 vnt., porcelianas, juoda, BODUM

UŽSAKOMA PREKĖ, prekė bus pristatyta per 14 d.d.po apmokėjimo.

Naudodami DOURO indus sutelksite dėmesį į savo kulinarinius kūrinius. Šio dydžio lėkštės puikiai tinka patiekti makaronams, troškiniams, sriubai. Paprastas, klasikinis porceliano lėkščių dizainas yra puiki drobė, skirta patiekti vizualiai patrauklius patiekalus, nesvarbu, ar tai būtų paprastas sumuštinis, ar lašiša sluoksniuotoje tešloje.

Kolekciją įkvėpė vienas seniausių ir gražiausių vyno regionų Europoje – Douro slėnis Portugalijoje. Papuošti smulkiais grioveliais, kurie įkūnija švelnius vyno kalnelius, šie aukštos kokybės indai suteikia jūsų patiekalams elegancijos ir yra tinkami kiekvienai progai.

Išplauti po gardžių patiekalų – paprasta, nes DOURO lėkštes galima plauti indaplovėje, naudoti mikrobangų krosnelėje. Tvirtumas užtikrina, kad jie atlaikys kasdienio naudojimo sunkumus ir kartu išlaikys savo eleganciją. Kad išliktų nepriekaištingos būklės, rekomenduojama juos plauti karštame muiluotame vandenyje prieš pirmą naudojimą ir po kiekvieno kito naudojimo, kad jie išliktų tokie pat nuostabūs kaip ir įsigijimo dieną.

 

Indų rinkinys – tai ne tik gaminys; tai turtingo Portugalijos paveldo įkūnijimas ir meistriškumo, kuris įgyjamas gaminant puikų porcelianą, šventė. Kai susirinksite prie savo pietų stalo, tegul šie gaminiai liudija, kad paprastumas ir kokybė gali suteikti grožio jūsų kulinarinei patirčiai. Su jais kiekvienas valgis taps proga įvertinti ne tik lėkštėje esančius skonius, bet ir jus supančią menišką aplinką. Pasirinkite šią kolekciją ir leiskite savo kulinarinei kelionei vykti nesenstančios elegancijos ir stiliaus fone.

Tai gražus ir ilgalaikis jūsų virtuvės ir valgomojo stalo priedas, kuris nepaklūsta madoms ir laiko tėkmei – šios kolekcijosi ndai visada išliks stilingi, patrauklūs ir funkcionalūs.

 

Produkto savybės ir privalumai
Lėkštės skersmuo yra 28 cm.
Dalis mūsų unikalios kolekcijos, įkvėpta stebuklingo Douro slėnio Portugalijoje.
Pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, kuris yra vizualiai patrauklus ir patvarus, subtilaus blizgesio ir lygaus paviršiaus.
Idealiai tinka pietums ir vakarienei patiekti įvairiomis progomis.
Universali, vietą taupantis forma, lengva sudėti vieną ant kitos.
Lengva valyti.
Galima plauti indaplovėje.
Tinka naudoti mikrobangų krosnelėje.

Išankstinis užsakymas

Spalva

Juoda

Matmenys

Medžiagos

Porcelianas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

DOURO lėkštė gili, 28cm, 4 vnt., porcelianas, juoda, BODUMDOURO lėkštė gili, 28cm, 4 vnt., porcelianas, juoda, BODUM
57,90 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top