fbpx
DOURO, kavinukas, 1000 ml, baltas, BODUM

76,30 

Sale!

DOURO, kavinukas, 1000 ml, baltas, BODUM

Šis elegantiškas, klasikinis BODUM kompanijos modelis yra baltos spalvos. Paprasta forma švelniai kontrastuoja su aplinka, tuo pačiu pabrėžiant šiltų medžiagų, tokių kaip kamštis ar medis, žavesį. „DOURO“ serijos produktai yra suprojektuoti ir pagaminti Portugalijoje – šalyje, kurioje prasidėjo šios kolekcijos istorija.

Kavinukas su presu ( „french press“) visada leido paprasčiausiu būdu išvirti puodelį puikios kavos. Norint kuo skaniau pasimėgauti kiekvienos rūšies pupelėmis, šviežiai malta kava užpilama vandeniu nuo 92 iki 96 laipsnių.

 

Produkto savybės ir privalumai:

• pagamintas iš patvaraus, gražiai atrodančio porceliano;

• rankena pagaminta iš ąžuolo medienos;

• paprasta, bet prabangi išvaizda;

• lygi apdaila, engva valyti;

• yra tos pačios serijos indų.

Porcelianinis kavinukas su filtru – tai subtilus ir aukščiausios kokybės kavos gaminimo būdas, kuris leidžia mėgautis gėrimu su itin subtiliu skoniu ir aromatu. Šis metodas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti kavos skonį visais jo atspalviais.

Pagrindinis šio kavinuko privalumas yra jo gebėjimas puikiai išreikšti kavos pupelių skonį. Jis leidžia ilgiau sulaikyti vandenį kontaktuoti su kavos pupelėmis, palyginti su kitais filtravimo metodais, todėl skonis tampa gilesnis ir turtingesnis. Be to, porcelianinis korpusas neprideda jokio neigiamo prieskonio arba medžiagos į kavą, o tai kartais gali būti pastebima naudojant kitus filtrus. Jo išraiškinga išorė, natūralaus ąžuolo rankenėlė suteikia ypatingos prabangos produktui.

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

1l

Medžiagos

Porcelianas, Natūralus ąžuolas, Plienas, Plastikas

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

BODUM, Danija

DOURO, kavinukas, 1000ml, baltas derioreuDOURO, kavinukas, 1000 ml, baltas, BODUM
76,30 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top