fbpx
,

DOURO dubenėlis, 14cm, 4vnt., porcelianas, BODUM

42,90 

DOURO dubenėlis, 14cm, 4vnt., porcelianas, BODUM

UŽSAKOMA PREKĖ, prekė bus pristatyta per 14 d.d.po apmokėjimo.

Pateikite savo patiekalus su išskirtiniu DOURO dubenų rinkiniu, kuris yra nepaprastas paprastumo ir elegancijos derinys, pagamintas iš aukščiausios kokybės porceliano. DOURO dubenų rinkinys sukurtas ne tik kaip funkcionalus gaminys- tai meno kūrinys, kuriuo atiduodama duoklė Portugalijos Douro slėnio, vieno seniausių ir žaviausių Europos vyno regionų, vaizdingam grožiui.

 

Šios kolekcijos pagrindą sudaro dizainas, įkvėptas kerinčio slėnio kraštovaizdžio. Porceliano dubenėlius puošiantys smulkūs grioveliai stilizuotai vaizduoja šį regioną apibūdinančias žymiąsias banguojančias vyno terasas. Grioveliai ne tik suteikia indams meniškumo, bet ir simbolizuoja atsidavimą ir meistriškumą, su kuriuo kuriami puikūs vynai. DOURO dubenėlių rinkinys pranoksta paprastus stalo indus ir kiekvieną valgį paverčia rafinuota akimirka.

 

Iš aukščiausios kokybės porceliano pagamintas 14 cm skersmens dubenėlis yra idealus indas įvairiems kulinariniams patiekalams patiekti. Nesvarbu ar tai būtų sočios sriubos, ryškios, skoniais trykštančios salotos, rytinis dubenėlis dribsnių, ar bendrų užkandžių pasirinkimas, šie dubenėliai yra puikus fonas jūsų maistui. Lygus porceliano dubenėlių paviršius ir subtilus blizgesys suteikia rafinuotumo kiekvienam juose patiekiamam patiekalui.

DOURO dubenų rinkinys lengvai sujungia universalumą ir estetiką. Leidžia sukurti asmeninį stilių atitinkančią stilistiką, užtikrinant, kad jūsų kulinariniai patiekalai derėtų prie viso stalo. Be to, dubenėlių konstrukcija, kurią galima sukrauti vienas ant kito, padidina jų universalumą, todėl jie yra veiksmingas ir vietą taupantis virtuvės priedas.

 

Išplauti po gardžių patiekalų – paprasta, nes DOURO porcelianinius dubenėlius galima plauti indaplovėje, naudoti mikrobangų krosnelėje. Tvirtumas užtikrina, kad jie atlaikys kasdienio naudojimo sunkumus ir kartu išlaikys savo eleganciją. Kad dubenys išliktų nepriekaištingos būklės, rekomenduojama juos plauti karštame muiluotame vandenyje prieš pirmą naudojimą ir po kiekvieno kito naudojimo, kad jie išliktų tokie pat nuostabūs kaip ir įsigijimo dieną.

 

Dubenėlių rinkinys – tai ne tik gaminys; tai turtingo Portugalijos paveldo įkūnijimas ir meistriškumo, kuris įgyjamas gaminant puikų porcelianą, šventė. Kai susirinksite prie savo pietų stalo, tegul šie dubenėliai liudija, kad paprastumas ir kokybė gali suteikti grožio jūsų kulinarinei patirčiai. Su DOURO dubenų rinkiniu kiekvienas valgis taps proga įvertinti ne tik lėkštėje esančius skonius, bet ir jus supančią menišką aplinką. Pasirinkite šią kolekciją ir leiskite savo kulinarinei kelionei vykti nesenstančios elegancijos ir stiliaus fone.

Išankstinis užsakymas

Produkto kodas: B11815-03 Kategorijos: , Žymos: , ,
Matmenys

Spalva

Balta

Medžiagos

Porcelianas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

DOURO dubenėlis, 14cm, 4vnt., porcelianas, BODUMDOURO dubenėlis, 14cm, 4vnt., porcelianas, BODUM
42,90 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top