fbpx
DIA puodelis su lėkštute, 270 ml, dūminis, NORDAL

6,99 

Sale!

DIA puodelis su lėkštute, 270 ml, dūminis, NORDAL

Stiklinis puodelis su lėkštute yra universalus indas, tinkantis tiek kasdieniam naudojimui, tiek ir ypatingoms progoms. Jis pagamintas iš aukštos kokybės stiklo, kuris yra atsparus karščiui ir smūgiams. Puodelis turi tvirtą pagrindą, kuris užtikrina stabilumą, o lėkštutė apsaugo stalą nuo dėmių ir karščio.

Peršviečiamas stiklas yra švelnios dūmo spalvos, kuri išskirtinai tinka visiems interjerams ir stilistikoms. Jis puikiai dera su kitais gaminiais, tačiau ir pats nelieka nepastebėtas. Kadangi ši kolekcija turi ir žalios bei skaidraus stiklo gaminius, tai puikus sprendimas juos maišyti tarpusavyje ir gauti žaismingus derinius. Taip pat stiklas gražiai atrodys derinanat su keramika, porcelianu, metalu.

Praktiška talpa, todėl galite mėgautis tiek kava, tiek arbata, lėkštelėje esantis įdubimas garantuoja, kad puodelis stovės stabiliai.

Puodelis yra skaidrus, todėl leidžia džiaugtis mėgstamo gėrimo spalva ir skoniu. Galite pasirinkti tinkamą spalvą pagal savo poreikius. Stiklinis puodelis yra lengvas ir patogus laikyti rankoje.

Puodelis su lėkštute gali būti puiki dovana draugams ar šeimos nariams. Jis yra elegantiškas ir stilingas, todėl papuoš bet kokį stalą.

Privalumai:

  • Pagamintas iš aukštos kokybės stiklo
  • Atsparus karščiui ir smūgiams
  • Tvirtas pagrindas
  • Apsauganti lėkštutė
  • Skaidraus stiklo
  • Lengvas
  • Patogus laikyti rankoje

Švelni ir raminanti spalva, silizuotų kvadratų dekoras net ir kasdien geriant kavą suteiks gerų emocijų.

Prieinamumas: Liko 8

Medžiagos

Stiklas

Spalva

Dūmo

Talpa

270 ml

Gamintojas

NORDAL, Danija

DIA puodelis su lėkštute, 270 ml, dūminis, NORDALDIA puodelis su lėkštute, 270 ml, dūminis, NORDAL
6,99 

Prieinamumas: Liko 8

Scroll to Top