fbpx
DIA lėkštė, 21 cm, NORDAL

4,99 

Sale!

DIA lėkštė, 21 cm, NORDAL

Skaidraus stiklo lėkštė puikiai tinkama pateikti desertus, užkandžius, vaisius.

Tačiau nebijokite eksperimentuoti ir panaudokite žvakėms, papuošalams ar kitiems namų jaukumo suteikiantiems daiktams sudėti.

Jos paviršius dekoruotas neįmantriais kvadratėliais, todėl reljefiškumas šiam indui suteikia prašmatnumo. Privalumas – galima plauti indaplovėje, kas ypač aktualu skubantiems ar tiesiog nemėgstantiems indų plauti rankomis. Derink su šios kolekcijos puodeliais ir kurk savo derinius su kitais indais, kitomis medžiagomis ir tekstūromis.

Stiklo lėkštė, turinti 21 cm pločio yra nepastebimas, tačiau nepakeičiamas daiktas įvairiose mūsų gyvenimo srityse. Skaidri jos išvaizda patvirtina įvairiapusį jos vaidmenį – nuo kulinarinių pastangų iki interjero dekoro elementų.

Kulinarijos pasaulyje stiklinė lėkštė tampa kulinarinės kūrybos drobė. Dėl savo lygaus paviršiaus ji idealiai tinka patiekalams pateikti, todėl išryškėja ryškios spalvos ir sudėtingos maisto detalės. Ji taip pat tinkama naudoti mikrobangų krosnelėje, todėl lengviau pašildyti maisto likučius nesumažinant skonio.

Be to, estetikos ir interjero dizaino srityje gali pagerinti erdvės atmosferą. Naudojama kaip dekoratyvinis padėklas, gėlių kompozicijų pagrindas ar stilinga lėkštė po pietų indais, ji suteikia rafinuotumo ir modernumo bet kokiai aplinkai.

Neįmantri stiklinė lėkštė, kurios skersmuo vos 21 cm, yra universalus pagalbininkas, be vargo sujungiantis kulinarinio meistriškumo ir estetinio pagerinimo sritis. Dėl savo skaidraus grožio ir funkcinio tobulumo ji yra nepakeičiamas daiktas, įrodantis, kad kartais patys neįprasčiausi daiktai gali daryti didelę įtaką mūsų gyvenimui.

Neturime

Matmenys

Medžiagos

Stiklas

Spalva

Skaidri

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

NORDAL, Danija

Scroll to Top