fbpx
BIJŪNAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 8x3cm, DERIOR.EU

7,00 

BIJŪNAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 8x3cm, DERIOR.EU

Rankų darbo žvakė, kuri gaminama iš 100 % sojų vaško, medvilninė dagtis.

Šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje rankų darbo gaminiai, pagaminti kruopščiai ir su atsidavimu ir toliau vilioja vartotojus, ieškančius unikalių ir tvarių pasirinkimų. Tarp šių amatininkų sukurtų lobių populiariu pasirinkimu tapo rankų darbo sojų vaško žvakės, kuriose meninė išraiška derinama su aplinkosauginiu sąmoningumu.

Rankomis liejamos sojų vaško žvakės liudija meistriškumą, kuris pranoksta masinės gamybos alternatyvas. Amatininkai didžiuojasi kiekvienu proceso etapu – nuo aukštos kokybės sojų vaško iki natūralių dagčių pasirinkimo. Toks dėmesys užtikrina, kad kiekviena žvakė būtų tikras meno kūrinys, spinduliuojantis individualumą ir autentiškumą.

Ši elegantiška žvakė BIJŪNAS yra gražaus gėlių dizaino, kurį įkvėpė gamta. Šios nuostabios žvakės yra puikios dovanos, vakarėlių pramogos ir tikrai patrauks akį savo nuostabiais, detaliais bruožais. Padarykite savo namus grožio ir elegancijos oaze su mūsų BIJŪNAS žvake.

Elegantiškos ir estetiškos mūsų žvakės puikiai tinka, jei ieškote gimtadienio dovanos, Kalėdinės dovanos, vestuvių dovanos ar tiesiog gražios rankų darbo namų puošmenos.

Mūsų skulptūrinė žvakė BIJŪNAS skirta daugiau dekoratyviniams tikslams. Jeigu deginsite jas, jų degimo laikas iki 5h.

Mūsų skulptūrinės žvakės liejamos rankomis, naudojant ekologiškus ir veganiškus ingredientus. Nė vienas iš mūsų žvakėms gaminti naudojamų produktų nebuvo bandytas su gyvūnais.

SUDEDAMOSIOS DALYS: 100% SOJŲ VAŠKAS, MEDVILNINIS DAGTIS.

Prašome atsižvelgti į nedidelius spalvų skirtumus, atsirandančius dėl skirtingų monitorių ir apšvietimo aplinkos. Kadangi žvakės gaminamos rankomis, kiekviena žvakė bus unikali, gali būti oro burbuliukų. Kartais žvakėse gali atsirasti šerkšnas, kuris yra natūralus augalinio vaško efektas, suteikiantis jūsų žvakei akmens efektą.  Tai atsiranda dėl to, kad vaškas bando grįžti į savo natūralią formą ir dėl to pradeda kristalizuotis. Tai neturi jokios įtakos žvakės degimui, be to, tai reiškia, kad jūsų vaškas yra 100 % natūralus.

Neuždegtas žvakes BIJŪNAS laikykite atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ar šilumos šaltinių; dėl karščio žvakės gali išsilydyti ir prarasti formą.

Vienas iš išskirtinių rankų darbo sojų vaško žvakių bruožų – pagrindinė medžiaga yra sojų vaškas. Šis iš sojų pupelių gaunamas vaškas yra atsinaujinantis ir biologiškai skaidus, todėl yra ekologiška alternatyva naftos pagrindu pagamintam parafino vaškui. Sojų vaškas dega švariai ir tolygiai, skleisdamas kvapus be kenksmingų toksinų, dažnai susijusių su kitais vaškais. Tai ne tik prisideda prie sveikesnės patalpų aplinkos, bet ir sumažina su gamyba susijusį anglies dioksido pėdsaką.

Uždegdami rankų darbo sojų vaško žvakę ne tik apšviečiate kambarį, bet ir uždegate ją sukūrusio amatininko aistrą ir atsidavimą. Šios žvakės suteikia ne tik juslinę patirtį – jos pasakoja apie meistriškumą, tvarumą ir gilų žvakių gamybos meno suvokimą.

Mūsų skulptūrinės žvakės degs neilgai, jei nuspręsite jas uždegti. Tikėtinas vaško išsiliejimas, todėl būtinai padėkite jas ant karščiui atsparaus, gilaus padėklo ar lėkštės.

Masinės gamybos prekių prisotintame pasaulyje rankų darbo sojų vaško žvakių atgimimas primena, kad žmogaus rankų darbo žvakės yra išties stebuklingos. Kiekvienas liepsnelės mirksnis tampa meistrų atsidavimo liudijimu ir grožio, kurį galima atrasti meno ir funkcionalumo sankirtoje, švente.

 

DĖMESIO:

Niekada nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Prieinamumas: Liko 5

Medžiagos

Sojų vaškas

Spalva

Pieno baltumo

Matmenys

Saugumas

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros, nedėti arti kitų daiktų, kurie gali lengvai užsiliepsnoti, nepalikti vaikų ar gyvūnų vienų degant žvakei, nepalikti vietose, kur yra skersvėjis.

Naudojimas

Patartina po žvake padėti padėkliuką, taip išvengsite vaško nulašėjimo ant kitų paviršių.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

BIJŪNAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 8x3cm, DERIOR.EUBIJŪNAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 8x3cm, DERIOR.EU
7,00 

Prieinamumas: Liko 5

Scroll to Top