fbpx
CRE puodelis su lėkštute, 200ml, 2 vnt., stiklas, CREANO

22,90 

CRE puodelis su lėkštute, 200ml, 2 vnt., stiklas, CREANO

Nesenstančio dizaino puodelis su integruotu stikliniu dangteliu ir lėkštele tinka arbatai, kavai, kapučino ir latte macchiato. Gamybai naudojamas tik aukštos kokybės, karščiui atsparus borosilikatinis stiklas. Arbatos stiklinę galima plauti indaplovėje ir naudoti mikrobangų krosnelėje.

Skaidrus plonas stiklas, puodelis arbatai  arba kavai su dangteliu. Tai paprasti daiktai, bet jie gali būti tokie gražūs. Stiklas atspindi šviesą. Nors šio puodelio stiklas ir yra labai plonas, bet jį galima plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėje, tik patartina vengti valiklių, kurie turi abrazyvinių dalelių, nes galite suraižyti stiklą. To pasekoje stiklas taps trapesnis ir ne toks gražus estetiškai.

Šis puodelis yra skirtas pateikti arbatą arba kavą. Arbata yra karštas gėrimas, gaminamas iš arbatos lapų. Arbata gali būti paruošiama įvairiais būdais, tačiau dažniausiai ji gaminama užpylus karšto vandens ant arbatos lapelių ar arbatžolių.

Šis puodelis yra pagamintas iš skaidraus plono stiklo. Stiklas yra medžiaga, kuri yra permatoma ir lengva. Tai leidžia lengvai matyti, kas yra puodelyje.

Puodelis yra puikus būdas pasimėgauti arbata ar kava, puiki dovanos idėja, nes pakuotėje yra net 2 puodeliai. Jis yra gražus ir praktiškas. Dangtelis dar labiau leis atsiskleisti kavos ar arbatos aromatui, apsaugosite gėrimą nuo dulkių, vabzdžių, jeigu gėrimu mėgausitės terasoje, sode ar kitur.

Prieinamumas: Liko 3

Talpa

200 ml

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas

Kiekis

2 vnt.

Gamintojas

CREANO, Vokietija

CRE puodelis su lėkštute, 200ml, 2 vnt., stiklas, CREANOCRE puodelis su lėkštute, 200ml, 2 vnt., stiklas, CREANO
22,90 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top