fbpx
COOL kibirėlis ledukams su žnyplėmis, juodas, BODUM

59,90 

COOL kibirėlis ledukams su žnyplėmis, juodas, BODUM

Nesvarbu ar sumaišysite paprastą džiną ir toniką, ar sukursite savo kūrybos kokteilį, ledukų kibirėlis COOL su žnyplėmis kiekvienam gėrimui suteikia elegancijos. Šis stilingas kibirėlis yra nepamainomas kiekvieno namo baro aksesuaras ir užtikrins, kad jūsų vakarėliai tamtų dar įsimintinesni ir smagesni.

Ledukų kibirėlis COOL yra pagamintas iš dvigubų sienelių, be BPA plastiko ir turi silikoninį dangtį, todėl ledas ilgiau išlieka vėsus. Silikoninis kilimėlis neleidžia ledui pažeisti indo dugno, o pridedamos žnyplės palengvina patiekimą.

VIena geriausių šio kibirėlio savybių – jo universalumas. Nuimkite silikoninį kilimėlį ir turėsite puikų patiekalą sriuboms ar šiltiems užkandžiams. Dėl indo šiluminių savybių net ir karštas maistas ilgiau išlieka idealioje temperatūroje. Tai puiki dovana tiems, kurie mėgsta priiminėti svečius.

 

Produkto savybės ir privalumai
Stilingas ledo kibirėlis su žnyplėmis, idealus namų barui ar vakarėliams.
Pagamintas iš dvigubų sienelių be BPA plastiko, kuris ilgiau palaiko vėsą ir apsaugo nuo erzinančio kondensato susidarymo.
Silikoninis kilimėlis uždengia indo dugną ir neleidžia ledui pakenkti plastikui. Tuo pačiu metu jis išlaiko ledą nuo tirpstančio vandens.
Silikoninis dangtelis užtikrina, kad turinys išliks vėsus.
Žnyplės palengvina ledo kubelių patiekimą.
Jei silikono kilimėlis pašalinamas, ledo kibirėlį taip pat galima naudoti patiekiant karštus skysčius, pvz., sriubas ir panašiai.
Lengva naudoti ir valyti.

Naudojimas ir priežiūra
Prieš naudojimą išvalykite. Plaukite rankomis, nes šis produktas netinkamas plauti indaplovėje. Galima laikyti šaldiklyje.

Neturime

Talpa

1,5l

Medžiagos

Plastikas, Guma

Spalva

Skaidrus korpusas, juodas dangtelis, žnyplės, renakenėlė

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

BODUM, Danija

Scroll to Top