fbpx
CONIC vaza-žvakidė, 33×21 cm, J-LINE

16,50 

Sale!
Kodas j78240 Kategorijos , , , , , Tags ,

CONIC vaza-žvakidė, 33×21 cm, J-LINE

Puikus sprendimas ieškantiems vazos, žvakidės ar tiesiog dailaus indo, kuris nustebins savo forma bei panaudojimo galimybėmis.

Skaidraus stiklo vaza/žvakidė yra universalus ir elegantiškas namų dekoro elementas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Jį galima naudoti kaip vazą gėlėms eksponuoti arba kaip žvakidę, kad būtų sukurta jauki ir kviečianti atmosfera, ar net indas saldumynams, mieloms smulkmenoms. Skaidrus stiklas yra populiarus pasirinkimas šiam tipui, nes leidžia visiškai įvertinti gėlių ar žvakių grožį.

Keletas idėjų, kaip ją panaudoti:

  • vaza: skaidrios stiklo vazos yra tobulos įvairių rūšių gėlėms eksponuoti, nuo paprastų laukinių gėlių iki sudėtingų puokščių. Norėdami sukurti nuostabią gėlių kompoziciją, vazą užpildykite vandeniu ir tada pamerkite gėles. Taip pat galite į vazą įdėti kitų dekoratyvinių elementų, tokių kaip šakos, lapai ar akmenukai.
  • žvakidės: tokio tipo indus galima greitai paversti į žvakides. Norėdami naudoti vazą kaip žvakidę, tiesiog į vazą įdėkite žvakę arba kvepiančią žvakę. Taip pat galite į vazą įdėti kitų dekoratyvinių elementų, tokių kaip smėlis, kriauklės ar karoliukai. Elementus dėliokite atsargiai, kad žvakės liepsna jų neuždegtų.
  • stalo centras: ši stiklo vaza/žvakidė gali būti gražus stalo centras valgomajam stalui, kavos staliukui ar konsolei. Norėdami sukurti stalo centrą, tiesiog padėkite vazą/žvakidę stalo viduryje ir tada apsupkite ją kitais dekoratyviniais elementais, tokiais kaip gėlės, žvakės ar knygos.
  • grupė: skaidraus stiklo vazas/žvakides taip pat galima sugrupuoti, kad būtų sukurta įspūdinga ekspozicija. Norėdami sugrupuoti vazas/žvakides, tiesiog sudėkite jas krūvoje ant stalo ar lentynos, taip sukursite pilnos kolekcijos idėją. Derinkite skirtingų dydžių ir formų vazas/žvakides, kad sukurtumėte dinamiškesnę ekspoziciją.

Nesvarbu, kaip nuspręsite panaudoti, skaidraus stiklo vaza/žvakidė yra gražus ir universalus namų dekoro elementas, kuris suteiks elegancijos bet kuriai erdvei.

 

Prieinamumas: Liko 4

Aukštis

33cm x 21cm

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

J-Line, Belgija

CONIC-vaza-zvakide-33x21-cm-J-LINECONIC vaza-žvakidė, 33×21 cm, J-LINE
16,50 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top