fbpx
CLASSIC indas biriems produktams, 2l, varis, BODUM

42,90 

Kodas B11714-18S Kategorijos , , Tags , , ,

CLASSIC indas biriems produktams, 2l, varis, BODUM

Maistas turėtų būti atsargiai laikomas indeliuose, pagamintuose iš medžiagų, kurios neturi įtakos maistui viduje. Borosilikatinis stiklas neturi švino ir jo blizgesio negalima palyginti su jokiu kitu pramoniniu būdu pagamintu stiklu. Dangtelis yra nuimamas, plonas, su silikonine tarpine, todėl jis yra ypač sandarus ir tinkamas saugiam maisto laikymui. Tai yra geriausias stiklainis sandėliuoti – jis nesugeria kvapų, o išplovus dingsta anksčiau laikytos arbatos, kavos ar žolelių aromatas. Stiklainiai atrodys nuostabiai visą gyvenimą (net jei šimtus kartų nuklijuosite savo etiketes). Daugeliu atžvilgių BODUM prekės ženklo laikymo indeliai ilgaamžiškumu lenkia konkurentus. Dėl vizualiai patrauklios dangčio formos ir subtilaus aukštos kokybėsšis indas puikiai dera su kitais serijos produktais.

Vario spalva puikiai atrodo ne tik virtuvėje, bet ir vonioje, svetainėje, nes jis yra prabangaus blizgesio, dangtelyje esantis burbulas palengvina indo atidarymą ir suteikia jam papildomo dizaino.

 

Produkto savybės ir privalumai:

• Stilingas maisto laikymo būdas.

• lengvai valomas.

• indų plovyklėje galima plauti tik stiklinę (stiklinę dalį be dangčio) ir pašildyti mikrobangų krosnelėje.

• Yra kitų produktų, kuriuos galima vizualiai suderinti su tuo.

• pagaminta Europoje.

Bodum borosilikatinio stiklo indas su variniu dangteliu yra puikus pasirinkimas biriems maisto produktams laikyti. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, jis yra tvirtas ir patvarus, o jo dizainas yra stilingas ir elegantiškas.

Indas pagamintas iš borosilikatinio stiklo, kuris yra ypač atsparus karščiui ir smūgiams. Jis gali būti naudojamas net mikrobangų krosnelėje ir orkaitėje, todėl jame galite laikyti tiek šaltus, tiek karštus maisto produktus.

Indas turi varinį dangtelį, kuris yra sandarus ir apsaugo maistą nuo išdžiūvimo ar kenkėjų.

Indoturi platus kaklelis, kuris palengvina maisto produktų įdėjimą ir išėmimą. Tinkamo dydžio, kas leidžia jį patogiai laikyti šaldytuve ar spintelėje.

Bodum borosilikatinio stiklo indas su variniu dangteliu yra puikus pasirinkimas visiems, kurie ieško stilingo ir funkcionalaus indo biriems maisto produktams laikyti.

Prieinamumas: Liko 1

Spalva

Skaidraus stiklo korpusas, vario spalvos dangtelis

Talpa

2000ml

Priežiūra

Stiklinę dalį galima plauti indaplovėje. Dangtelį plauti rankomis.

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, aukso spalvos plienas

Gamintojas

BODUM, Danija

CLASSIC indas biriems produktams, 2l, varis, BODUMCLASSIC indas biriems produktams, 2l, varis, BODUM
42,90 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top