fbpx
CHILDREN termo gertuvė, melsva, 300 ml, BODUM

13,93 

Sale!

CHILDREN termo gertuvė, melsva, 300 ml, BODUM

Padovanokite savo vaikams puikią termo gertuvę. Šį nepralaidų vandens buteliuką itin lengva transportuoti, jis vienodai tinka tiek mokyklai, tiek laisvalaikiui. Ideali 300 ml talpa puikiai tinka vaikams, vanduo liks visada gaivus ir šviežias.

Prieinamumas: Liko 2

CHILDREN termo gertuvė, melsva, 300 ml, BODUM

 

Padovanokite savo vaikams puikią termo gertuvę. Šį nepralaidų vandens buteliuką itin lengva transportuoti, jis vienodai tinka tiek mokyklai, tiek laisvalaikiui. Ideali 300 ml talpa puikiai tinka vaikams, vanduo liks visada gaivus ir šviežias. Tai ypač svarbu kompanijai BODUM.

 

Pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno, ši lengva gertuvė turi dvigubas plieno sieneles, todėl karštą dieną bet koks gėrimas išlieka gaiviai vėsus. Išorė išlieka maloni liesti, o silikoninis dirželis skirtas patogiam nešiojimui. Medžiagoje nėra kenksmingų cheminių medžiagų, todėl gerti galima saugiai.

 

Šis patvarus buteliukas idealiai tinka bet kokiai nuotykių kupinai vaikų veiklai, nes yra pagamintas taip, kad tarnautų ilgai, o sandarus užsukamas dangtelis užtikrina, kad vaikai nepatirs jokių nepatogių išsiliejimų. Kai nuotykiai baigsis, paprasčiausiai įdėkite jį į indaplovę ir išvalykite.

 

Geriausia tai, kad šis nerūdijančio plieno vandens buteliukas (termo gertuvė)  nereikalauja nenaudingų vienkartinių buteliukų, o jei jį reikėtų pakeisti, jis yra visiškai perdirbamas, todėl idealiai tinka ekologiškai sąmoningiems žmonėms.

 

Pagrindinės funkcijos ir privalumai

  • Nerūdijančiojo plieno vandens buteliukas, kad jūsų vaikai keliaudami būtų apsirūpinę vandeniu.
  • Patogi 300 ml talpa, įvairių spalvų berniukams ir mergaitėms.
  • Korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, kuris nedažo, nekenkia ir nepalieka pakitusio skonio.
  • Dvigubų sienelių (termo) konstrukcija išlaiko vandenį vėsesnį ilgiau, nesušildo jo liečiant ir nepalieka nemalonių kondensato žiedų.
  • Sandarus užsukamas dangtelis su silikoniniu tarpikliu apsaugo nuo išsiliejimo keliaujant.
  • Prie dangtelio pritvirtintas silikoninis Bodum dirželis, kad būtų patogu nešiotis.
  • Didinkite aplinkosauginį sąmoningumą kaip aukštos kokybės daugkartinio naudojimo vandens buteliukas.
  • Galima plauti indaplovėje.

 

Naudojimas ir priežiūra

Plaukite prieš pirmą kartą ir po kiekvieno kito naudojimo. Šį nerūdijančio plieno vandens buteliuką galima plauti indaplovėje.

Talpa

300 ml.

Medžiagos

Plienas, Silikonas

Gamintojas

BODUM, Danija

CHILDREN termo gertuvė, melsva, 300 ml, BODUMCHILDREN termo gertuvė, melsva, 300 ml, BODUM
13,93 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top