fbpx
CHAMBORD puodelis, 300 ml, varis, 2vnt., BODUM

28,70 

Sale!

CHAMBORD puodelis, 300 ml, varis, 2vnt., BODUM

Stiklo puodeliai CHAMBORD puikiai papildo arbatos ir kavos paruošimo preitaisus iš CHAMBORD  kolekcijos.  Dizainai derinami iki mažiausių detalių ir sudaro darnią visumą. Tačiau šie puodeliai taip pat yra puikus pasirinkimas ir naudojant atskirai. Nesenstantis dizainas ir klasikinė CHAMBORD kolekcijos elegancija, kuri tinka kiekvienoje aplinkoje ir puikiai ją papildo.

Stiklo dalis galite drąsiai plauti indaplovėje, o varinę plieno dalį plaukite rankomis. Vario spalva suteikia ypatingo išskirtinumo ir prabangos, puiki idėja dovanai.

Borosilikatinio stiklo puodeliai yra populiarus pasirinkimas tiek namuose, tiek kavinėse. Jie pasižymi keliais privalumais, kurie juos daro patrauklesniais už įprastus stiklo puodelius.

Aukštas terminis atsparumas

Borosilikatinis stiklas yra atsparus aukštoms temperatūroms, todėl jame galima saugus laikyti karštus gėrimus, tokius kaip kava ar arbata. Borosilikatinio stiklo puodeliai gali atlaikyti ypač aukštą temperatūrą, daugiau nei įprastinio stiklo.

Atsparumas smūgiams

Borosilikatinis stiklas yra tvirtesnis už įprastą stiklą, todėl jis yra mažiau linkęs į skilimą ar įtrūkimus. Tai reiškia, kad borosilikatinio stiklo puodeliai yra ilgaamžiškesni ir tviresni.

Estetika

Jis yra skaidresnis už įprastą stiklą, todėl jis puikiai tinka gėrimų skoniui ir spalvai pabrėžti. Borosilikatinio stiklo puodeliai dažnai gaminami su dvigubo stiklo sienelėmis, kurios suteikia jiems elegantišką ir prabangų vaizdą.

Kiti privalumai

Atsparus rūgštims ir druskoms, todėl jį galima saugiai naudoti su įvairiais gėrimais. Be to, borosilikatinio stiklo puodeliai yra ekologiški, nes jie yra pagaminti iš perdirbamų medžiagų.

Prieinamumas: Liko 5

Talpa

300 ml.

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, Vario spalvos plienas

Kiekis

2 vnt.

Gamintojas

BODUM, Danija

CHAMBORD puodelis, 300 ml, varis, 2vnt., BODUMCHAMBORD puodelis, 300 ml, varis, 2vnt., BODUM
28,70 

Prieinamumas: Liko 5

Scroll to Top