fbpx
CHAMBORD cukrinė ir indas pienui, vario spalvos plienas, BODUM

31,00 

Kodas B4922-18 Kategorijos , , , Tags ,

CHAMBORD cukrinė ir indas pienui, vario spalvos plienas, BODUM

Tai elegantiškas ir stilingas pasirinkimas mėgstamiems gėrimams. Šis rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės vario spalvos plieno ir borosilikatino stiklo.

Vario spalvos plienas

Vario spalvos plienas yra patvari ir elegantiška medžiaga, kuri puikiai tinka virtuvės reikmenims. Jis yra atsparus korozijai ir temperatūros pokyčiams, todėl ilgai išlieka gražus ir funkcionalus.

Šis rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės vario spalvos plieno, kuris yra tvirtas ir ilgaamžis. Vario spalva suteikia rinkiniui prabangų ir elegantišką vaizdą.

Borosilikatino stiklas

Borosilikatino stiklas yra tvirtas ir atsparus karščiui, todėl puikiai tinka prie kavinuko ar arbatinuko. Jis taip pat yra lengvai valomas ir prižiūrimas.

Šis rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės borosilikatino stiklo, kuris yra saugus sveikatai. Stiklas yra skaidrus, todėl leidžia mėgautis esančių produktų juose vaizdu.

Dizainas

Rinkinys išsiskiria savo elegantišku ir stilingu dizainu. Jį sudaro cukrinė ir indas pienui, parduodama dailioje pakuotėje, todėl puikiai tinka dovanai.

Cukrinės ir indelio pienui kolba ir korpusas turi apvalią formą ir yra pagaminta iš vario spalvos plieno, borosilikatinio stiklo.

Šis rinkinys puikiai tiks tiems, kurie mėgsta elegantišką ir stilingą dizainą. Jis gali būti naudojamas kasdieniam naudojimui arba ypatingoms progoms.

Pagrindinės savybės:

  • Pagamintas iš aukštos kokybės vario spalvos plieno ir borosilikatino stiklo.
  • Tvirtas ir ilgaamžis.
  • Atsparus temperatūros pokyčiams.
  • Saugus sveikatai.
  • Elegantiškas ir stilingas dizainas.

DĖMESIO! Tik stiklo dalis galima plauti indaplovėje.

Prieinamumas: Liko 1

Spalva

Vario spalvos plienas, skaidrus stiklas

Medžiagos

Plienas, plastikas, borosilikatinis stiklas

Priežiūra

Varinių detalių NEGALIMA plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

CHAMBORD cukrinė ir indas pienui, vario spalvos plienas, BODUMCHAMBORD cukrinė ir indas pienui, vario spalvos plienas, BODUM
31,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top