fbpx
BRIEDIS puodelis 415ml, porc., CHARLOTTE NICOLIN

29,95 

BRIEDIS puodelis 415ml, porc.c, Charlotte Nicolin

Kaulinis porcelianas yra žinomas dėl savo lengvo svorio ir permatomos pieno baltumo spalvos. Prieš pradedant naudoti lipduką dekoravimui, puodelis iš žaliavos iki galutinio produkto išdeginamas du kartus. Šio proceso metu lipdukas, kuriame yra Šarlotės motyvas, susilieja su kūrinio glaistu. Lipdukai paprastai gaminami 4–9 skirtingomis spalvomis.

Dviejų išdeginimų procesas daro šį porcelianą tvirtesnį ir atsparesnį įtrūkimams nei paprastas porcelianas.

 

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS

Atsparus karštiems gėrimams

Galima naudoti mikrobangų krosnelėje

Galima plauti indaplovėje

Porcelianinis puodelis yra populiarus virtuvės indas, naudojamas karštam gėrimui laikyti. Jis pagamintas iš porceliano, kuris yra stiprus ir ilgaamžis keramikos tipas. Porcelianinis puodelis dažnai būna dekoruotas gražiais raštais ar paveikslėliais, kurie daro jį ne tik praktišku, bet ir estetiškai patraukliu.

Porcelianinis puodelis yra puikus pasirinkimas bet kokiai progai. Jis gali būti naudojamas kasdieniniam kavos ar arbatos gėrimui, taip pat specialiems renginiams, tokiems kaip gimtadieniai ar vestuvės. Porcelianinis puodelis taip pat gali būti naudojamas kaip dovana.

Yra daug įvairių porcelianinių puodelių. Jie gali būti skirtingų dydžių, formų ir spalvų. Taip pat yra daugybė skirtingų porceliano rūšių, iš kurių gaminami puodeliai. Kai kurie populiarūs porceliano tipai yra baltasis porcelianas, mėlynas porcelianas ir Kinijos porcelianas.

Porcelianinis puodelis yra puikus būdas mėgautis savo mėgstamu karštu gėrimu. Jis yra tvirtas, ilgaamžis ir gražus. Porcelianinis puodelis taip pat gali būti naudojamas kaip dovana ar dekoracija.

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

415 ml

Medžiagos

Kaulinis porcelianas

Matmenys

Gamintojas

Charlotte Nicolin, Švedija

BRIEDIS puodelis 415ml, porc., CHARLOTTE NICOLINBRIEDIS puodelis 415ml, porc., CHARLOTTE NICOLIN
29,95 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top