fbpx
BRAZIL kavinukas, 1000 ml, baltas, BODUM

27,93 

Sale!

BRAZIL kavinukas, 1000 ml, baltas, BODUM

Kavinukas BRAZIL su filtru ( “french press” ) yra geriausias kompanijos BODUM įrankis tinkamai paruošti kavą: greitas ir paprastas naudoti. Leidžia maksimaliai išspausti šviežiai maltos kavos ekstraktą su minimaliu nuosėdų kiekiu puodelyje! Tiesiog įpilkite maltos kavos, užpilkite tinkamos temperatūros vandeniu, išmaišykite, palaukite 3–4 minutes ir atsargiai nuspauskite stūmoklį. Gausite gėrimą, kuris suteiks jums energijos visai dienai! Kava, paruošta rankomis, yra nebe praeities reliktas, o ateities prabanga. Gaminio rankena ir pagrindas apsaugo vartotoją ir viršutinę dalį nuo aukštos temperatūros poveikio, o dangtelis apsaugo stiklinį ąsotį, pagamintą iš labai lengvo borosilikatinio stiklo. BRAZIL kavinukas leis jums pasinerti į alternatyvų pasaulį, kuriame galėsite mėgautis visu kavos skoniu ir aromatu!

Kavinukas su presu yra puikus įrankis kavos mėgėjui. Šis stilingas ir praktiškas inda, kurio talpa 1000 ml talpa leis jums mėgautis šviežia ir skanėstančia kava bet kur ir bet kada.

Šio kavos aparato dizainas ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, plastiko, borosilikatinio stiklo , kas  atrodo ne tik elegantiškai, bet taip pat užtikrina, kad jūsų kava išliks šilta ir skani ilgiau.

Kavinuko su presu naudojimas yra paprastas. Tiesiog užpilkite malonios kvapo kavos pupelių, užplikykite verdančio vandens ir paspauskite antrosios pusės dangtelio su įmontuotu presu. Taip gausite galingą ir skanų kavos gėrimą, kurį galite mėgautis iškart arba išpilti į savo mėgstamą puodelį.

Be to, šis kavinukas su presu turi patogią rankenėlę ir lengvai valomą konstrukciją, todėl jį lengva prižiūrėti. Tai yra ne tik puikus priedas jūsų virtuvei, bet ir puikus dovanos pasirinkimas kavos mėgėjui – kofemanui. Su šiuo kavinuku jūs galėsite mėgautis nuostabia kava bet kur ir bet kada!

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

1l

Spalva

Balta

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, plienas, plastikas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

BRAZIL kavinukas, 1000ml, baltas derioreuBRAZIL kavinukas, 1000 ml, baltas, BODUM
27,93 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top