fbpx
BLING vaza, žvakidė, 12x15cm, ShiShi

4,90 

Sale!

BLING vaza, žvakidė, 12x15cm, ShiShi

Veidrodinė išorė ir vidus šiai žvakidei suteikia  papildomos prabangos.

Liepsna atsispindi indo viduje ir sustiprina šviesos srautą. Išorės padengimas veidrodine glazūra sukuria žaismingus atspindžius.

Šiltus vakarus leidžiant lauke ji idealiai tiks pamerkti gėlių žiedams, suberti riešutus ir kitus mini užkandžius.

Puikus akcentas švenčių metu ar paįvairinti kasdienos nuotaikas. Esant reikalui su papildomu vazonu gali būti idėja tavo palangei papuošti, kuri dar labiau atspindės saulę, šviesas.

Puikiai dera su kitomis medžiagomis, ypač metalais, cementu, nors neabejotinai sukursi ir dar išskirtinesnį variantą, panaudojus minkštus audinius, medieną. Geriausia tai, kad prie veidrodinio atspindžio tinka visos spalvos, nes jis tiesiog jas atspinti, todėl nereikės galvoti tinka pagal spalvinę gamą ar netinka. Prie vazos padėtos mažesnės žvakės atspindės ir dasr labiau sustiprins šviesos žaismą.

Vaza

Tai puikus būdas paryškinti gėles. Jis atspindi šviesą ir sukuria įspūdingą efektą. Veidrodinis indas tinka įvairių spalvų ir dydžių gėlėms. JOs atsispindės sienelėse ir sustiprins gėlių įspūdį.

Veidrodinė žvakidė gražus ir elegantiškas pasirinkimas. Jis atspindi žvakės liepsną ir sukuria romantišką atmosferą. Puikiai tinka tiek tradicinėms, tiek modernioms žvakėms.

Šio indo išvaizdą galite papildyti įvairiais priedais: gėlėmis, žvakėmis, dekoratyviniais akmenukais, kriauklėmis.

 Tai elegantiškas ir stilingas namų akcentas. Jis gali būti naudojamas įvairiais būdais ir puikiai dera prie įvairių interjero stilių.

Neturime

Matmenys

Medžiagos

Porcelianas

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

ShiShi, Estija

Scroll to Top