fbpx
BISTRO servetėlių laikiklis , baltas, BODUM

9,99 

Sale!

BISTRO servetėlių laikiklis , baltas, BODUM

Tarkime, kad rengiate iškylą. Prie stalo terasoje ar kur nors pievoje – įsivaizduokite romantišką staltiesę ir iškylų krepšį. Šį kartą pavyko nieko nepamiršti: butelių atidarytuvą, dantų krapštukus, servetėles. Tik tada, kai skanus kepsnių padažas, kuris pasirodė šiek tiek per skystas, lašėjo žemyn pirštais, servetėlių niekur neradote. Nenuostabu, kad jos “pabėgo” su vėju. Nuvalote pirštus į staltiesę? Nelabai romantiškas pasirinkimas. Esant tokiai situacijai, jis bus ypač naudingas. Pagaminta iš plastiko, padengto guma, nerūdijančiu plienu ir silikonu. Ir svarbiausia, jis yra pakankamai sunkus, kads laikytų servetėles vietoje ir leistų mėgautis geromis akimirkomis.

Elegantiškas stiliaus ir funkcionalumo derinys.

 

Nuolat tobulėjančių virtuvės reikmenų pasaulyje BODUM servetėlių laikiklis išsiskiria kaip tikras nesenstančio dizaino ir neprilygstamo funkcionalumo įsikūnijimas. Šis išskirtinis servetėlių laikiklis, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, be vargo pakelia bet kokio valgomojo estetiką ir kartu efektyviai atlieka savo paskirtį.

 

Kruopščiai suprojektuotas iš aukščiausios kokybės medžiagų, BISTRO servetėlių laikiklis pasižymi tvirta ir ilgaamže konstrukcija, užtikrinančia ilgametį patikimą naudojimą. Elegantiškas nerūdijančiojo plieno rėmas puikiai dera prie modernaus ar klasikinio stalo, todėl yra universalus bet kurių namų priedas.

 

Jis yra ne tik praktiškas, bet ir akį traukiantis centrinis elementas. Jo minimalistinė ir elegantiška forma iškart tampa pokalbių pradžia valgant, nustebindama svečius rafinuotu paprastumu.

 

Šiame servetėlių laikiklyje atsiskleidžia kompanijos įsipareigojimas siekti tvarumo, nes jis skatina naudoti daugkartinio naudojimo servetėles, mažinti atliekų kiekį ir skatinti ekologišką praktiką.

 

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Spalva

Balta

Medžiagos

Plastikas, Nerūdijantis plienas, Guma

Gamintojas

BODUM, Danija

BISTRO servetėlių laikiklis , baltas derioreuBISTRO servetėlių laikiklis , baltas, BODUM
9,99 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top