fbpx
BISTRO puodelis, 170ml, 2vnt., porcelianas, BODUM

9,99 

Sale!

BISTRO puodelis, 170ml, 2vnt., porcelianas, BODUM

BODUM gamintojo puodelis BISTRO pagamintas iš aukštos kokybės balto porceliano ir silikoninės apsaugos, kuri puikiai tinka apsaugoti rankas nuo karščio ir tuo pačiu atrodo gražiai. Neslidus paviršius palengvina puodelio laikymą rankoje, o dėl to, kad puodelio dugnas taip pat padengtas silikonu, nebereikia padėkliuko ar lėkštutės. BISTRO puodeliai yra platėjančios formos, plokščio dugno ir lygaus kraštelio; gali patiekti viską – nuo latte iki šaltos arbatos, nuo šaltų mini užkandžių iki karštų skanėstų – jie neleidžia karštam maistui ar gėrimams greitai atvėsti, o šaltiems – greitai sušilti.

Jų minimalistinis dizainas ir funkcionalumas sukuria įpatingą gaminį, kurį norisi naudoti ne tik kasdien, bet ir išskirtinėmis progomis. Baltos spalvos porcelianas ir juodas silikonas – klasikinis derinys, kuris nepavaldus madai.

Puodelius galima plauti indaplovėse, prieš tai nuėmus silikoninę apsaugą.

Porcelianinis puodelis su silikonine įmaute yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogaus ir stilingo puodelio. Silikoninė įmautė suteikia papildomą sukibimą ir neleidžia puodeliui slysti iš rankų.

Porcelianinis puodelis yra pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, kuris yra tvirtas ir ilgaamžis. Porcelianas taip pat yra geras šilumos laidininkas, todėl puodelis greitai įkaista ir išlaiko šilumą.

Silikoninė įmautė yra pagaminta iš aukštos kokybės silikono, kuris yra saugus ir patogus. Silikonas taip pat yra atsparus karščiui, todėl jį galima naudoti karštam gėrimui laikyti.

 

Prieinamumas: Liko 6

Kiekis

2 vnt.

Talpa

0,17l

Medžiagos

Porcelianas, Silikonas

Gamintojas

BODUM, Danija

BISTRO-puodelis-170ml-2vnt.-porcelianas-BODUMBISTRO puodelis, 170ml, 2vnt., porcelianas, BODUM
9,99 

Prieinamumas: Liko 6

Scroll to Top