fbpx
BISTRO kilimėlis indams, juodas, 37x33cm, BODUM

13,23 

Sale!

BISTRO kilimėlis indams, juodas, 37x33cm, BODUM

 Indų džiovinimo kilimėlis BISTRO yra dvipusio dizaino, leidžiantis nutekėti vandeniui tiesiai į kriauklę arba surinkti jį ir išpilti vėliau. Kad indai greičiau išdžiūtų, kilimėlyje yra nuožulnūs grioveliai, nukreipiantys vandenį nuo daiktų. Tai taip pat apsaugo nuo vandens susilaikymo. Su integruotu pilstymo snapeliu sukauptą vandenį galima pilti tiesiai į kriauklę. Kilimėlis yra pakankamai didelis, kad tilptų didelių patiekalų lėkštės ar keptuvės.

BISTRO kilimėlis indams, jo privalumai:
• Apsaugo stalviršį nuo įbrėžimų ir stiklą bei indus
• Vanduo nuteka tiesiai į kriauklę arba surenkamas
• Pagaminta Europoje.

Plastikinis indų džiovinimo kilimėlis yra puikus būdas greitai ir efektyviai išdžiovinti indus. Jis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra tvirtas ir ilgaamžis. Kilimėlis turi reljefinę struktūrą, kuri leidžia vandeniui nutekėti ir orui cirkuliuoti. Tai padeda indams greičiau išdžiūti ir išvengti pelėsių ar grybelio augimo.

Jį paprasta ir patogu naudoti. Gali būti dedamas ant bet kokio paviršiaus, įskaitant stalviršį, kriauklę, stalą, lauke. Kilimėlis taip pat yra lengvai valomas.

Plastikinis indų džiovinimo kilimėlis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogaus ir efektyvaus būdo išdžiovinti indus. Jis yra tvirtas, ilgaamžis ir lengvai naudojamas.

Jis taip pat gali būti naidojamas ir atšildant maisto produktus iš šaldiklio, nes atsiradęs skystis nutekės tiesiai į kriauklę arba liks kilimėlio zonoje, priklausoma kurią pusę naudosite.

Prieinamumas: Liko 2

Spalva

Juoda

Medžiagos

Guma

Matmenys

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

BISTRO kilimėlis indų džiovinimui, juodas, 37x33cm derioreuBISTRO kilimėlis indams, juodas, 37x33cm, BODUM
13,23 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top