fbpx
BISTRO indas aliejui, actui, 500 ml, BODUM

22,90 

BISTRO indas aliejui, actui, 500 ml, BODUM

Acto ir aliejaus dozatoriai visada suteikia jaukią aurą ir perteikia ypatingą namų jausmą. Tačiau tuo pačiu metu jų naudojimas kartais tampa kėblus. Nes dažniausiai paskutinis skysčio lašelis nuteka ant stalo ar kito paviršiaus ir palieka erzinančias dėmes. Todėl aliejaus/acto indas BISTRO gaminamas su specialiu pilstymo snapeliu, kuris tiksliai sustabdo acto ir aliejaus tekėjimą. Mažas silikoninis rutuliukas uždaro snapelį, kai dozatorius yra vertikalus ir atidaro, kai dozatorius pakreiptas. Tai leidžia lengvai išpilti actą/aliejų ir išvengti erzinančių dėmių ant stalo.

Vasaros metu labai patogu naudoti šį indą aliejui lauke – darant BBQ vakarėlį lauke, iškylaujant, nes dangtelis apsaugo nuo vabzdžių, dulkių.

Esant reikalui visas indo aliejui, actui dali galima plauti indaplovėje. Išplovus gerai išsausinti.

Taip pat gali panaudoti ir vandens laikymui, kai jo reikia nedaug, pavyzdžiui laikyti kaip grafiną su vandeniu ant miegamojo naktinio stalelio – visada po ranka, visada patogu.

Panaudojimas gali būti ir labai netikėtas…pamerkti gėles, nes dangtelis puikiai nusiima ir lieka daili kolbos formos vaza.

Atsisakykite alyvuogių aliejaus ir acto tiesiai iš įprasto parduotuvėje pirkto butelio, o supilkite juos į Bistro aliejaus ir acto dozatorių. Elegantiškame borosilikatinio stiklo butelyje išryškėja aliejaus spalva, o dangtelis uždaro skysčių srautą, kai baigsite pilti, kad kuo mažiau lašėtų. Dangtelyje netgi yra silikoninis rutuliukas, kuris padeda uždaryti oro srautą, kai dozatorius stovi vertikaliai, todėl jo turinys ilgiau išlieka šviežias.

Aliejaus ir acto dozatoriaus savybės:
Sukurta Šveicarijoje.
Buteliukas pagamintas iš borosilikatinio stiklo.
Dangtelis pagamintas iš matinio plastiko.
Uždaro skysčių tekėjimą baigus pilti, todėl nebelieka netvarkingų lašų.
Dangtelyje esantis silikoninis rutuliukas apsaugo nuo oro poveikio, kai dozatorius yra vertikalioje padėtyje.
Galima plauti indaplovėje.

Neturime

Talpa

0,5l

Spalva

Skaidrus korpusas, Juodas dangtelis

Aukštis

21 x 9,5cm

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, Plastikas, Silikonas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

Scroll to Top